Hi KPMG – Holiday Internship Program - KPMG Hi KPMG – Holiday Internship Program - KPMG

Holiday Internship at KPMG to program praktyk, które rozpoczynają się w wakacje. Dzięki niemu zdobędziesz doświadczenie w wybranym przez Ciebie obszarze w KPMG.

Dołącz do firmy na trzy miesiące lub dłużej, w zależności od działu.

Po zakończeniu praktyk podsumujesz z przełożonym wspólnie spędzony czas i zastanowicie się nad dalszą ścieżką Twojej kariery!

Kto może wziąć udział?

Studenci od III roku lub absolwenci prawa, ekonomii, finansów i rachunkowości, zarządzania, metod ilościowych, analizy danych, informatyki i pokrewnych

Osoby spełniające oczekiwania zawarte w wybranej ofercie praktyk

Kandydaci posiadający umiejętność analitycznego myślenia i posługujący się językiem angielskim na poziomie min. B2

PROCES REKRUTACJI

Dowiedz się więcej o procesie rekrutacji

Aplikacja
online
1
Testy analityczne
i z języka angielskiego
2
Rozmowa
rekrutacyjna
3
Brawo!
Możesz rozpocząć karierę w KPMG!
4

Dlaczego warto wziąć udział

Otrzymasz ofertę płatnych praktyk
Będziesz mieć świetną okazję do wykorzystania wiedzy akademickiej w praktyce
Czeka na Ciebie hybrydowy lub zdalny model pracy
Będziesz mieć możliwość otrzymania oferty pracy po praktykach
W pierwszych tygodniach pracy Twój Buddy pomoże Ci się wdrożyć i zaklimatyzować w zespole
Skorzystasz ze szkoleń i warsztatów

Uczestnicy o programie

Hi KPMG – Holiday Internship Program - KPMG

Swoje praktyki w KPMG rozpoczęłam w połowie czerwca 2021 r. Kończyłam wtedy 4. rok studiów. Byłam praktykantką w zespole Corporate Tax Advisory w Warszawie. Moja przygoda z KPMG nie zakończyła się jednak wraz z końcem praktyk, bo po 3 miesiącach dostałam propozycję bycia konsultantem i do tej pory rozwijam swoją karierę.  Praktyki w KPMG to świetna szansa na poznanie tak dużej organizacji „od środka”, rozwój, naukę oraz poznanie wielu wspaniałych osób. To wszystko przyczynia się do dobrej atmosfery w pracy!

 

Julia, Tax Consultant

Hi KPMG – Holiday Internship Program - KPMG

Udział w programie praktyk letnich Hi KPMG to świetna okazja, aby rozpocząć karierę w dziedzinie, która Cię interesuje. Jako członek zespołu Cyber Security, jestem przekonany, że w trakcie pracy zdobędziesz cenne doświadczenie w projektach pod okiem zespołu profesjonalistów, którzy będą Cię wspierać w rozwoju Twoich praktycznych umiejętności oraz pokażą nowe perspektywy dla Twojej kariery. Możesz uczestniczyć w szkoleniach, warsztatach iwydarzeniach, które pomogą Ci rozwinąć skille przydatne zarówno w codziennej pracy, jak i życiu prywatnym. Ponadto, nasz zespół regularnie organizuje spotkania, na których integrujemy się i budujemy wartościowe relacje. Zachęcam do aplikowania!

 

Stanislaw, Junior Consultant

Hi KPMG – Holiday Internship Program - KPMG

Moja przygoda w KPMG rozpoczęła się w ubiegłym roku od wakacyjnych praktyk w zespole Data Intelligence Solutions. Było to dla mnie niezwykle wartościowe doświadczenie i mocno rozwijające! Miałam możliwość nauki praktycznych umiejętności od doświadczonych kolegów i koleżanek z mojego zespołu i brałam udział w wielu cennych szkoleniach. Obecnie pracuję już jako Junior Data Analyst i nadal rozwijam się w dziedzinie Business Intelligence.

 

Izabella, Junior Data Analyst

Aplikacja do programu zakończyła się!

Hi KPMG – Holiday Internship Program - KPMG

Masz pytania dotyczące Hi KPMG?

Napisz do nas:

Oliwia Sobocińska
koordynator programu

osobocinska@kpmg.pl

© 2024 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Więcej informacji na temat struktury globalnej organizacji KPMG można znaleźć na stronie o strukturze zarządczej.