Usługi dla Instytucji Finansowych

Na bank tworzymy jeden z największych i najbardziej wyspecjalizowanych departamentów dla sektora instytucji finansowych

Usługi dla Instytucji Finansowych

Świadczymy usługi zwiększające wartość instytucji finansowych. Wspieramy klientów w osiąganiu założonych celów biznesowych, dzięki wiedzy sektorowej, wieloletniemu doświadczeniu i najnowszym technologiom. Nasza oferta obejmuje m.in. badanie sprawozdań finansowych, usługi aktuarialne, doradztwo księgowe i strategiczne w zakresie zarządzania, w tym w obszarze systemów IT. Zajmujemy się również doradztwem w zakresie zarządzania ryzykiem rynkowym, kredytowym oraz płynności, doradztwem regulacyjnym, zarządzania kapitałem oraz ryzykiem korporacyjnym.

Odkryj nasze zespoły

Financial Services Audit
Actuarial
ITA Banking
Accounting Advisory Services
Data Science & AI
Market Risk
Regulatory
Credit Risk

Poznaj nas lepiej

Usługi dla Instytucji Finansowych - KPMG

Moim głównym zadaniem jest bezpośredni nadzór nad procesem badania sprawozdań finansowych. Rozpoczynając nowy projekt planuję badanie, identyfikuję kluczowe zagadnienia, oceniam ryzyka. Ważnym elementem mojej pracy jest wybór zespołu, podział zadań i ich weryfikacja. Na co dzień ważnym elementem mojej pracy jest rozmowa z klientami, podczas której często raportuję wyniki badania. Dzięki temu rozwijam nie tylko swoje umiejętności techniczne, ale też interpersonalne.

 

Mateusz, Supervisor
Financial Services Audit

Usługi dla Instytucji Finansowych - KPMG

Moim głównym zadaniem jest nadzór procesów badania sprawozdań finansowych. Ustalam plan, identyfikuję kluczowe zagadnienia i oceniam ryzyka. W mojej pracy liczy się przede wszystkim dobra relacja z klientem oraz odpowiedni zespół. To dla mnie podstawa udanych projektów i dobrej współpracy. Lubię też nasze pozapracowe integracje i wspólne wyjścia na lunch. Podczas nieformalnych spotkań z teamem budujemy relacje i poznajemy się lepiej.

 

Agnieszka, Manager
Financial Services Audit

Cechy i umiejętności kandydata

III, IV i V rok studiów lub absolwent

kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość, zarządzanie, bankowość, controlling, metody ilościowe, matematyka, IT i pokrewne

na wyższe stanowiska wymagane jest doświadczenie w obszarze audytu lub doradztwa dla instytucji finansowych zależne od poziomu stanowiska

bardzo dobra znajomość języka angielskiego

umiejętność jasnego formułowania wniosków

zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

zdolność analizy i syntezy danych

znajomość Excela, a w niektórych zespołach również języków przetwarzania i analizy danych m.in. SQL, Python, R