Deal Advisory

Doradzamy strategicznie w całym cyklu transformacji i transakcji finansowych

Deal Advisory

Nasz zespół specjalizuje się w doradztwie finansowym i strategicznym. Wspieramy kompleksowo naszych klientów na każdym etapie transakcji obejmującej sprzedaż, zakup bądź połączenie przedsiębiorstw, ich wycenę lub restrukturyzację finansową. Wyróżnia nas bogate doświadczenie w wielu sektorach gospodarki oraz znajomość lokalnych uwarunkowań regulacyjnych i rynkowych. Jesteśmy liderem Rankingu Doradców Finansowych przy ogłoszonych transakcjach M&A w Polsce.

Odkryj nasze zespoły

Transaction Services
Transaction Services – Forensic
Transaction Services – Private Equity
Mergers & Acquisitions
Strategy
Valuation
Financing
Real Estate
Strategy, Energy, Oli & Gas and Defense

Poznaj nas lepiej

Deal Advisory - KPMG

Na co dzień wpieram klientów w procesie organizacji finansowania oraz negocjacjach umów kredytowych. Jednym z moich największych projektów było refinansowanie zadłużenia na łączną kwotę ok. 2 mld złotych, które zakończyło się naszym ogromnym sukcesem. Najlepszym aspektem pracy są jednak ludzie. To oni tworzą to miejsce i sprawiają, że chce się tu być.

 

Stanisław, Manager
Deal Advisory Financing

Deal Advisory - KPMG

Jestem wicedyrektorem w zespole Finansowania. W trakcie ponad 6 lat współpracy z firmą brałem udział w licznych szkoleniach, w tym we Frankfurcie oraz Paryżu, dot. modelowania finansowego. Największą satysfakcję przyniósł mi projekt realizowany dla klienta z branży logistycznej, którego wspieraliśmy w ramach restrukturyzacji zadłużenia finansowego. To były 2 lata ciężkiej pracy, która nie zakończyłaby się sukcesem bez tak ambitnych i zaangażowanych ludzi.

 

Krzysztof, Associate Director
Deal Advisory Financing

Cechy i umiejętności kandydata

na wyższe stanowiska wymagane doświadczenie w obszarze doradztwa strategicznego, finansowego lub transakcyjnego

III, IV i V rok studiów lub absolwent

kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość, zarządzanie, bankowość, międzynarodowe stosunki gospodarcze, metody ilościowe i pokrewne

bardzo dobra znajomość języka angielskiego

umiejętność jasnego formułowania wniosków

zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

zdolność analizy i syntezy danych

znajomość Excela