Global Mobility Services Internship Program to świetna okazja, aby sprawdzić się w aż czterech różnych zespołach z obszaru doradztwa podatkowego i Global Mobility.

W rocznym programie, co 3 miesiące dołączasz do kolejnego zespołu i zdobywasz doświadczenie pod okiem ekspertów KPMG.

Po przejściu przez cały cykl rotacji, wraz ze swoim przełożonym zdecydujecie, w którym zespole zostaniesz z nami na dłużej!

Kto może wziąć udział?

Studenci od III roku lub absolwenci kierunków prawo, ekonomia, finanse i rachunkowość i pokrewnych

Osoby z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego (B2/C1)

Kreatywne umysły, które łatwo adaptują się w nowej rzeczywistości

Dlaczego warto wziąć udział

Otrzymasz ofertę płatnych praktyk

Sprawdzisz się w różnych obszarach i rozwiniesz swoje umiejętności pod okiem ekspertów KPMG

Będziesz pracować w międzynarodowym, wielojęzycznym i wielokulturowym zespole

Czeka na Ciebie jasno określona ścieżka kariery, oparta na regularnym feedbacku

Dowiesz się jak doradzać w obszarze ubezpieczeń społecznych i kwestiach podatkowych

Skorzystasz ze szkoleń i warsztatów

Uczestnicy o programie

Roczne praktyki z możliwością poznania całego departamentu to znakomita idea pozwalająca zrozumieć, czym naprawdę jest Global Mobility Services. W tym czasie lepiej zrozumiałam ulubione zagadnienia, wzięłam udział w kilku ciekawych projekty i co najważniejsze, nawiązałam relacje z kolgami i koleżankami ze wszystkich zespołów. Cieszę się, że wzięłam udział w tym programie.

 

Anna, Intern

Podczas rotacyjnego programu praktyk bardzo się rozwinęłam i nauczyłam wielu nowych rzeczy. Praca nad różnymi projektami odkryła przede mną nowe możliwości, o których wcześniej nawet nie myślałam. Ponadto, każdego dnia doskonalę swój angielski w otoczeniu pomocnych i bardzo uprzejmych współpracowników. Cieszę się, że wybrałam ten program!

 

Ola, Intern

Program przyniósł mi dużo satysfakcji i praktycznej wiedzy. Podczas jego trwania miałem okazję zobaczyć jak wygląda praca w tym obszarze i jak funkcjonuje firma. Poznałem jej kulturę organizacyjną i zobaczyłem m.in., jak wygląda proces budowania zespołu. Krótko mówiąc, jest to dokładnie to, czego oczekiwałem!

Kuba, Intern

Poznaj zespoły Global Mobility Services

Technology

Global Payroll Manager

Global Equity

Central Team

Dostarczamy rozwiązania technologiczne klientom poszukującym automatyzacji procesów biznesowych poprzez nowoczesne aplikacje oparte na chmurze. Wdrażamy wewnętrznie opracowane systemy zarządzania przepływem pracy, ułatwiające komunikację, przydzielanie pracy i automatyzację zadań back office.
Technology
Doradzamy i zapewniamy wsparcie operacyjne przy realizacji wypłat wynagrodzeń dla pracowników transgranicznych. Upewniamy się, że wszystkie elementy wynagrodzenia podlegają odpowiedniemu podatkowi i obowiązkowi ubezpieczenia społecznego we wszystkich krajach.
Global Payroll Manager
Doradzamy podatkowo i prawnie w zakresie wynagrodzeń motywacyjnych, zarówno na poziomie krajowym, jak i globalnym, tak aby były one zgodne ze szwajcarskimi i międzynarodowymi przepisami dotyczącymi wynagrodzeń. Zarządzamy płatnościami kapitałowymi wykorzystując najnowocześniejsze technologie.
Global Equity
Koordynujemy sprawy podatkowe będąc w kontakcie z biurami KPMG na całym świecie. Pełnimy rolę pierwszego kontaktu w przypadku zapytań związanych z kwestiami podatkowymi i ubezpieczeniami społecznymi.
Central Team

Rekrutacja do programu zakończyła się

Masz pytania dotyczące Global Mobility Services Internship Program?

Napisz do nas:

Gabriela Kowalska
koordynator programu

gkowalska@kpmg.pl

© 2023 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Więcej informacji na temat struktury globalnej organizacji KPMG można znaleźć na stronie o strukturze zarządczej.