Cyber H@ckademy to program dla miłośników cyberbezpieczeństwa chcących poszerzyć swoją wiedzę i sprawdzić umiejętności. Na najlepszych czekają praktyki lub praca w zespole Cyber Security.

Jeśli wiesz czym są testy penetracyjne, chcesz rozwijać się w doradztwie w zakresie cyberbezpieczeństwa…

…lub zajmować się bezpieczeństwem infrastruktury albo aplikacji, weź udział w programie i sprawdź się w realnych projektach.

Kto może wziąć udział?

Studenci od III roku studiów lub absolwenci kierunków technicznych, ścisłych, ekonomicznych i pokrewnych

Pasjonaci technologii i cyberbezpieczeństwa

Lubiący praktyczne wyzwania i merytoryczne warsztaty

Poznaj trzy ścieżki rozwoju i rozwiąż cyber zagadki!

Ścieżka bezpieczeństwa aplikacji

Cechuje Cię skrupulatność i lubisz szukać nowych rozwiązań? Sprawdź się w tej ścieżce!

Do Twoich zadań należeć będą testy penetracyjne aplikacji – stron www, mobilnych, typu „gruby klient” czy interfejsów API, statyczna analiza kodu źródłowego aplikacji oraz przegląd architektury bezpieczeństwa systemów informatycznych.

Ścieżka konsultingowa

Lubisz kontakt z ludźmi, a praca z klientem sprawia Ci dużą satysfakcję? Rozwijaj się w ramach tej ścieżki!

W swojej pracy będziesz odpowiadać za bezpośredni kontakt z klientami, a także uczestniczyć w spotkaniach projektowych. Do Twoich zadań będzie należało m.in. wsparcie w projektowaniu i realizacji programów transformacji cyberbezpieczeństwa, wdrażanie systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji, budowa i utrzymanie systemów zarządzania ciągłością działania, analiza ryzyka informatycznego i modelowanie zagrożeń, a także doradztwo w zakresie architektury, procesów i procedur bezpieczeństwa.

Ścieżka bezpieczeństwa infrastruktury

Jesteś dociekliwy/a, a Twoim zainteresowaniem jest informatyka śledcza?
To ścieżka dla Ciebie!

Będziesz odpowiadać m.in. za testy penetracyjne (sieciowe, OT/IoT, WiFi, VoIP, socjotechnika) oraz analizę powłamaniową i inżynierię wsteczną złośliwego oprogramowania, a także przegląd architektury bezpieczeństwa i konfiguracji rozwiązań teleinformatycznych, w tym rozwiązań chmurowych.

Dlaczego warto wziąć udział

Oferta płatnych praktyk lub pracy dla najlepszych uczestników

Autorskie warsztaty z ekspertami

Możliwość sprawdzenia wiedzy podczas case study

Voucher na szkolenia branżowe

Uczestnicy o programie

Ofertę Cyber H@ckademy znalazłam na stronie wydziału mojej uczelni. Chciałam rozwinąć swoje umiejętności w zakresie cyberbezpieczeństwa i sprawdzić swoje kompetencje. To był dobry wybór! Podczas trwania programu zdobyłam ogromną wiedzę praktyczną oraz nauczyłam się nowych umiejętności interpersonalnych. Po programie otrzymałam ofertę praktyk i aktualnie biorę udział w spotkaniach projektowych z klientami oraz pomagam w analizie rozwiązań organizacyjnych i technicznych.

 

Ola, Intern

Wziąłem udział w programie, ponieważ szukałem pracy z szerokimi możliwościami rozwoju i chciałem pracować przy dużych projektach. Bardzo dobrze wspominam samą rekrutację i zadania kwalifikacyjne, które były niezwykle ciekawe. Już na samym starcie mogłem wykazać się umiejętnościami technicznymi i sprawdzić swoją wiedzę. Obecnie specjalizuję się w technicznych przeglądach środowisk chmurowych opartych na Azure oraz Office 365.

 

Łukasz, Junior Consultant

Rekrutacja do programu zakończyła się!

Masz pytania dotyczące programu Cyber H@ckademy?

Napisz do nas:

Karolina Forkasiewicz

koordynator programu

kforkasiewicz@kpmg.pl

© 2023 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Więcej informacji na temat struktury globalnej organizacji KPMG można znaleźć na stronie o strukturze zarządczej.