BI Academy - KPMG BI Academy - KPMG

BI Academy to program dla osób zainteresowanych analizą danych oraz miłośników liczb i nowych technologii.

 

Jeśli chcesz rozwijać się w obszarze analityki danych oraz projektowaniu systemów Business Intelligence, to jest to oferta dla Ciebie!

Weź udział w 3-tygodniowych warsztatach z obszaru SQL, Power BI i Azure, które kończą się uzyskaniem certyfikatów Microsoft.

Kto może wziąć udział?

Studenci ostatnich lat studiów lub absolwenci zainteresowani długofalową współpracą – preferowane kierunki ścisłe, techniczne, informatyczne, metody ilościowe

Pasjonaci analizy danych oraz miłośnicy liczb i nowych technologii

Osoby znające język SQL

Kandydaci dostępni w wymiarze godzinowym: 40 h tygodniowo (min. 32 h tygodniowo)

Odkryj zadania na ścieżce technicznej

W obszarze analityki biznesowej (Business Intelligence):

– poznasz tajniki efektywnej wizualizacji danych, projektowania i tworzenia raportów, kokpitów zarządczych oraz aplikacji biznesowych przy wykorzystaniu narzędzia Power BI

– będziesz uczestniczyć w procesie dostarczania wartości biznesowej poprzez inteligentne wykorzystanie danych

W obszarze inżynierii danych (Data Engineering)

– zdobędziesz umiejętności związane z gromadzeniem, przetwarzaniem i zarządzaniem dużymi zbiorami danych

– będziesz współprojektować i wdrażać przepływy danych wsadowych włączając w to procesy ETL, ELT oraz integracje pomiędzy aplikacjami chmurowymi i systemami on-premises

– nauczysz się pracować z różnymi narzędziami i technologiami (Azure Data Factory, Azure Databricks, Azure SQL DB, Azure Logic Apps)

W obszarze inżynierii chmury (Cloud Engineering):

– zajrzysz w świat chmur obliczeniowych, ucząc się projektowania, wdrażania i utrzymania rozwiązań opartych na chmurze (Microsoft Azure, DevOps)

Dlaczego warto wziąć udział?

Warsztaty z obszaru SQL, Power BI i Azure
Oferta płatnych praktyk w zespole Data Intelligence Solutions
Certyfikat Microsoft po ukończeniu warsztatów
Możliwość zdobycia wiedzy od ekspertów z branży

Uczestnicy o programie

BI Academy - KPMG

Dzięki KPMG BI Academy można nie tylko zgłębić teoretyczną wiedzę z analizy danych, Power BI i technologii Azure, ale także od razu zastosować zdobytą wiedzę w praktyce, co znacząco podniosło moje umiejętności w obszarze Business Intelligence. Doceniam otwartą atmosferę do dzielenia się pomysłami i współpracy w zespole Data Intelligence Solutions, gdzie czuję się zaangażowana w procesy i projekty. Wsparcie mentora oraz możliwość uzyskania certyfikatów Microsoft to tylko dodatkowe korzyści z tego wartościowego doświadczenia.


Zuzanna, Business Analyst

BI Academy - KPMG

Program BI Academy pomógł mi zbudować solidne kompetencje w zakresie analityki danych. Akademia ukierunkowana jest na zdobywanie praktycznych umiejętności, zgodnie z ideą learning by doing. Wyjątkowo ciekawe były zadania symulujące pracę projektową w ramach, których tworzyliśmy narzędzia BI wykorzystując rozwiązania chmurowe, relacyjne bazy danych oraz narzędzia do wizualizacji danych. Codzienna praca w zespole Data Intelligence Solutions jest niezwykle ciekawa ze względu na pracę z różnymi klientami, co pomaga rozwijać kompetencję z wielu obszarów. Nieocenione jest wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu, które pomaga odnaleźć się w każdym jeziorze danych.


Dominik, BI Developer

Dołącz do programu

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Aplikuj!
BI Academy - KPMG

Masz pytania dotyczące programu BI Academy?

Napisz do nas:

Karolina Forkasiewicz

koordynator programu

kforkasiewicz@kpmg.pl

© 2024 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Więcej informacji na temat struktury globalnej organizacji KPMG można znaleźć na stronie o strukturze zarządczej.