Global Mobility Services Internship Program

Czym jest Global Mobility Services Internship Program?

Global Mobility Services Internship Program to świetna okazja, aby sprawdzić się w aż 4 różnych zespołach z obszaru doradztwa podatkowego i Global Mobility.

W rocznym programie, co 3 miesiące dołączasz do kolejnego zespołu i zdobywasz doświadczenie pod okiem ekspertów KPMG.

Po przejściu przez cały cykl rotacji to Ty decydujesz, w którym zespole chcesz zostać z nami na dłużej!

Kto może wziąć udział w programie?

Absolwenci lub studenci od III roku studiów – preferowane kierunki to prawo, finanse i rachunkowość, ekonomia oraz pokrewne

Osoby z bardzo dobrą znajomością
języka angielskiego w mowie i pismie (poziom B2/C1)

Osoby ambitne z łatwą zdolnością adaptacji i elastycznym sposobem myślenia

Dlaczego warto wziąć udział w programie?

Otrzymasz ofertę płatnych praktyk

Sprawdzisz się w różnych obszarach i rozwiniesz swoje umiejętności pod okiem ekspertów KPMG

Będziesz pracować w międzynarodowym, wielojęzycznym i wielokulturowym zespole

Czeka na Ciebie jasno określona ścieżka kariery, oparta na regularnym feedbacku

Dowiesz się jak doradzać w obszarze ubezpieczeń społecznych i kwestiach podatkowych

Skorzystasz ze szkoleń, warsztatów, konferencji

Poznaj zespoły Global Mobility Services

Koordynujemy sprawy podatkowe będąc w kontakcie z biurami KPMG na całym świecie. Pełnimy rolę pierwszego kontaktu w przypadku zapytań związanych z kwestiami podatkowymi i ubezpieczeniami społecznymi.

Doradzamy i zapewniamy wsparcie operacyjne przy realizacji wypłat wynagrodzeń dla pracowników transgranicznych. Upewniamy się, że wszystkie elementy wynagrodzenia podlegają odpowiedniemu podatkowi i obowiązkowi ubezpieczenia społecznego we wszystkich krajach.

Doradzamy podatkowo i prawnie w zakresie wynagrodzeń motywacyjnych zarówno na poziomie krajowym, jak i globalnym, tak aby były one zgodne ze szwajcarskimi i międzynarodowymi przepisami dotyczącymi wynagrodzeń. Zarządzamy płatnościami kapitałowymi za pomocą najnowocześniejszych technologii.

Dostarczamy rozwiązania technologiczne klientom poszukującym automatyzacji procesów biznesowych poprzez nowoczesne aplikacje oparte na chmurze. Wdrażamy wewnętrznie opracowane systemy zarządzania przepływem pracy, ułatwiające komunikację, przydzielanie pracy i automatyzację zadań back office.

Dowiedz się, co mówią uczestnicy programu

Uważam, że idea rocznych praktyk z możliwością zobaczenia całego departamentu jest bardzo dobra. Każdy dział jest inny, są inni ludzie, innne zagadnienia, które w całości pozwalają zrozumieć czym jest Global Mobility Services. Praktyki pozwoliły mi ukształtować osobiste upodobania co do zagadnień, ale co równie ważne nawiązałam relacje z wszystkimi zespołami.

Anna, Intern

Program jest bardzo satysfakcjonujący, ponieważ oferuje prawdziwy wgląd w pracę firmy, nie tylko pod względem umiejętności i metodologii, ale także kultury i budowania zespołu. Krótko mówiąc, jest to dokładnie to, czego oczekiwałem!

Kuba, Intern

Podczas mojego stażu nauczyłam się wielu nowych rzeczy. Najbardziej cenię to, że wszyscy są pomocni i mili. Czuję, ze moja praca jest doceniana. Zadania są różne i pozwala mi to na rozwój w różnych dziedzinach. Ponadto każdego dnia ćwiczę swój angielski. Myślę, że idea programu rotacyjnego sprawdza się. Jestem zadowolona z mojego wyboru!

Ola, Intern


Discover what’s tax within the Global Mobility


Masz pytania dotyczące Global Mobility Services Internship Program?      
Napisz do nas:

Gabriela Kowalska
koordynator programu
gkowalska@kpmg.pl