Cyber H@ckademy

Wiesz jak uchronić dane przed atakami hakerów? A może sam jesteś w stanie przeprowadzić kontrolowane włamanie? Jeżeli tematyka cyberbezpieczeństwa jest Ci bliska, dołącz do programu i zhakuj sobie praktyki lub pracę!
W ramach programu KPMG Cyber H@ckademy masz szansę zdobyć wiedzę z zakresu cyberbezpieczeństwa w jednej z dwóch ścieżek zawodowych- technicznej lub konsultingowej.

Kto może wziąć udział w programie?

Etapy programu
  • Rejestracja online – wypełnij formularz rejestracyjny i wyślij nam swoje CV. Jeżeli już teraz chcesz sprawdzić swoje umiejętności rozwiąż zagadki, a odpowiedzi zamieść w formularzu.

  • Testy online – wszystkie testy rozwiążesz bez wychodzenia z domu w dogodnym dla Ciebie czasie. Czeka na Ciebie test analityczny i test z języka angielskiego.
  • Uproszczona rozmowa kwalifikacyjna – osoby, które najlepiej rozwiążą testy online, zostaną zaproszone do wzięcia udziału w krótkiej rozmowie z naszym rekruterem. To doskonały moment, żeby się poznać i porozmawiać o możliwościach pracy w KPMG.
  • Program – w trakcie programu dowiesz się wszystkiego o pracy w zespole Cyberbezpieczeństwa. Poznasz pracujących w nim ekspertów, posłuchasz o międzynarodowych projektach i zadaniach z którymi na co dzień się spotykają. W trakcie warsztatów merytorycznych uzupełnisz swoją wiedzę, a podczas case study sprawdzisz czy nadajesz się do pracy przy symulacji hakerskich ataków.

Jakie są korzyści dla uczestników?

Program Cyber H@ckademy daje uczestnikom niepowtarzalną szansę skonfrontowania wiedzy akademickiej z realnymi zadaniami z zakresu cyberbezpieczeństwa. Pozwala także na udział w wyjątkowych, autorskich warsztatach merytorycznych prowadzonych przez ekspertów z dziedziny cyberbezpieczeństwa.

Dodatkowo, wszyscy uczestnicy otrzymają voucher na udział w konferencji The Hack Summit 2021, a na najlepszych czekają płatne praktyki lub praca w zespole cyberbezpieczeństwa w warszawskim biurze KPMG.

Jak zgłosić swoje uczestnictwo?

Rekrutacja do programu zakończyła się.

Masz pytania dotyczące programu?      
Napisz do nas:

Justyna Skorupska
koordynator programu
jskorupska@kpmg.pl