12.12.2019 / Kraków

Akademia Podatkowa

12 grudnia odbędzie się trzecie z czterech spotkań w ramach Akademii Podatkowej. organizowanej przez Koło Naukowe Prawa Podatkowego TBSP UJ. Warsztaty przeprowadzi Karolina Rutkowska-Barnaś z krakowskiego biura KPMG, która przybliży studentom tematykę związaną z zapobieganiem szkodliwym praktykom podatkowym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

13.12.2019 / Gdańsk

Świąteczne five o’clock | Spotkanie Klubu Step Ahead

13 grudnia spotkaj się w gronie studentek gdańskich uczelni (głównie Politechnika Gdańska) i przy filiżance gorącej herbaty porozmawiaj o zawodowych planach i celach ze swoimi rówieśniczkami oraz ekspertką KPMG, Agnieszką Brzostowską – managerem w dziale doradztwa podatkowego, która opowie o swoim doświadczeniu i kolejnych krokach, stawianych na swojej ścieżce kariery.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

16.12.2019 / Poznań

Poszerz swoje horyzonty! | Spotkanie Klubu Step Ahead

16 grudnia spotkaj się w gronie studentek poznańskich uczelni (głównie UAM, wydziału prawa) i w prawdziwie włoskiej atmosferze porozmawiaj o zawodowych planach i celach ze swoimi rówieśniczkami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

19.12.2019 / Kraków

Akademia Podatkowa

19 grudnia odbędzie się ostatnie spotaknie w ramach Akademii Podatkowej. organizowanej przez Koło Naukowe Prawa Podatkowego TBSP UJ. Warsztaty przeprowadzi Marzena Gubała z krakowskiego biura KPMG, która przybliży studentom tematykę związaną ze split payment.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

17.01.2020 / Cała Polska

Big-hearted Ambassadors wanted!

Przystąp do projektu Big-hearted Ambassadors i pomóż najbardziej potrzebującym w Twojej okolicy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

kontakt

jeśli masz pytania
napisz do nas!
kariera@kpmg.pl

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Zamknij