27.02.2019 / online

Webcast: Spece od ryzyka | Klub Step Ahead

Lubisz ryzyko? My również, ale nie w biznesie! Wszelkie słabości organizacji wynikają z braku odpowiedniej strategii, odpowiedzialności i przejrzystości działań. Dlatego przedsiębiorcy i instytucje finansowe sięgają po fachowe doradztwo ekspertów KPMG, dzięki któremu są na bieżąco z regulacjami prawnymi i sprawnie zarządzają procesem ryzyka. A kim są Ci eksperci i na czym polega ich praca? Jaki jest poziom stresu i ponoszonej odpowiedzialności? Do czego muszą mieć nosa i na co zwracają szczególną uwagę?

Temat zarządzania ryzykiem i audytu wewnętrznego z perspektywy eksperta i studenta planującego swoją przyszłość zawodową w tym obszarze przedyskutują: Beata Szeląg, starszy menedżer w dziale usług doradczych w zespole zarządzania ryzykiem KPMG w Polsce oraz Weronika Czaplewska, koordynatorka Klubu Step Ahead i studentka III roku Matematyki oraz Ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim.

Kiedy: 27 lutego, godz. 17:30
Gdzie: transmisja online
Dostęp do transmisji otrzymają osoby zarejestrowane na webcast.

Zarejestruj się na webcast
 

kontakt

jeśli masz pytania
napisz do nas!
kariera@kpmg.pl

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Zamknij