DRAFT THE BEST START

W KPMG swoją karierę zawodową możesz rozpocząć już na studiach zdobywając praktyczną wiedzę i rozwijając swoje umiejętności. Niezależnie od roku studiów i ich kierunku oferujemy Ci programy, które umożliwią poznanie branży audytorsko-doradczej „od środka”, zdobycie doświadczenia i przygotowanie do pracy w jednej z największych firm konsultingowych na świecie.

POZNAJ NASZE PROGRAMY DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW

P

Robotic Academy

asjonujesz się nowymi technologiami oraz sztuczną inteligencją? Robotic Academy to program dla Ciebie! Razem z ekspertami KPMG będziesz mieć okazję tworzyć rozwiązania informatyczne, które wspierają digitalizację, automatyzację i robotyzację procesów biznesowych.

World of Audit

World of Audit to profesjonalny cykl szkoleń prowadzony przez wykwalifikowanych trenerów KPMG. Jeśli jesteś zainteresowany praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i wiążesz swoją zawodową przyszłość z branżą audytorsko-doradczą, weź udział w programie, dzięki któremu otrzymasz gwarantowaną ofertę pracy lub praktyk w dziale audytu KPMG w jednym z siedmiu biur w Polsce.

Tax’n’You

Sprawdź się w konkursie Tax’n’You i rozpocznij karierę doradcy podatkowego. To nie tylko szansa skonfrontowania wiedzy akademickiej o prawie podatkowym z wymaganiami, jakie rynek stawia obecnie przed nowoczesnym doradca podatkowym, ale także możliwość wygrania wartościowych i atrakcyjnych nagród!

Ambasadorzy KPMG

Jeżeli chcesz współtworzyć wydarzenia na swojej uczelni, poznać specyfikę pracy w branży konsultingowej i nawiązać współpracę z fantastycznymi ludźmi z całej Polski – program Ambasadorzy KPMG jest dla Ciebie. Zostań naszym przedstawicielem na swojej uczelni i zyskaj przepustkę do podjęcia w przyszłości pracy w KPMG.

Ideas Loading

Masz pomysł na nowatorski projekt, który chcesz zrealizować na swojej uczelni? Planujesz zorganizować wydarzenie biznesowe lub naukowe, które poruszy innowacyjne tematy? Nie wiesz, jak pozyskać fundusze na jego wykonanie? Zdobądź grant i wsparcie merytoryczne od KPMG!

Cyber H@ckademy

Jeżeli interesuje Cię tematyka cyberbezpieczeństwa, wiesz co to testy penetracyjne i jest Ci znane pojęcie audytu bezpieczeństwa, weź udział w programie Cyber H@ckademy. Zyskasz wiedzę merytoryczną, sprawdzisz swoje hackerskie umiejętności, a może nawet rozpoczniesz zawodową przygodę w zespole pasjonatów.