DRAFT THE BEST START

W KPMG swoją karierę zawodową możesz rozpocząć już na studiach zdobywając praktyczną wiedzę i rozwijając swoje umiejętności. Niezależnie od roku studiów i ich kierunku oferujemy Ci programy rekrutacyje i rozwojowe, które umożliwią poznanie branży audytorsko-doradczej „od środka”, zdobycie doświadczenia i przygotowanie do pracy w jednej z największych firm konsultingowych na świecie.

POZNAJ NASZE PROGRAMY REKRUTACYJNE DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW

World of Audit to profesjonalny cykl szkoleń prowadzony przez wykwalifikowanych trenerów KPMG. Jeśli jesteś zainteresowany praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i wiążesz swoją zawodową przyszłość z branżą audytorsko-doradczą, weź udział w programie. Otrzymasz gwarantowaną ofertę pracy lub praktyk w dziale audytu KPMG w jednym z siedmiu biur w Polsce.

World of Audit - program rekrutacyjny KPMG
Global Mobility Services - program rekrutacyjny KPMG

Weź udział w rocznym programie praktyk, podczas którego poznasz specyfikę pracy w aż trzech zespołach podatkowych Global Mobility Services. Sprawdź, która ścieżka jest dla Ciebie najciekawsza, wybierz zespół dla siebie i rozpocznij swoją karierę zawodową. Zdobądź cenne doświadczenie pod okiem ekspertów KPMG.

Jeżeli interesuje Cię tematyka cyberbezpieczeństwa, wiesz co to testy penetracyjne i jest Ci znane pojęcie audytu bezpieczeństwa, weź udział w programie Cyber H@ckademy. Zyskasz wiedzę merytoryczną, sprawdzisz swoje hackerskie umiejętności, a może nawet rozpoczniesz zawodową przygodę w zespole pasjonatów. Najlepszym kandydatom zaproponujemy oferty praktyk lub pracy w zespole Cyber Security.

Cyber H@ckademy - program rekrutacyjny KPMG
Robotic Academy - program rekrutacyjny KPMG

P

asjonujesz się nowymi technologiami oraz sztuczną inteligencją? Robotic Academy to program dla Ciebie! Razem z ekspertami KPMG będziesz mieć okazję tworzyć rozwiązania informatyczne, które wspierają digitalizację, automatyzację i robotyzację procesów biznesowych. Program to również szansa na zdobycie oferty praktyk w zespole Intelligent Automation & Rapid Solutions.

Jeżeli chcesz współtworzyć wydarzenia na swojej uczelni, poznać specyfikę pracy w branży konsultingowej i nawiązać współpracę z fantastycznymi ludźmi z całej Polski – program Ambasadorzy KPMG jest dla Ciebie. Zostań naszym przedstawicielem na swojej uczelni i zyskaj przepustkę do podjęcia w przyszłości pracy w KPMG.

Ambasadorzy KPMG - program rekrutacyjny KPMG
Tax'n'You - program rekrutacyjny KPMG

Sprawdź się w konkursie Tax’n’You i rozpocznij karierę doradcy podatkowego. To nie tylko szansa skonfrontowania wiedzy akademickiej o prawie podatkowym z wymaganiami, jakie rynek stawia obecnie przed nowoczesnym doradcą podatkowym. To także możliwość wygrania wartościowych i atrakcyjnych nagród!

Masz pomysł na nowatorski projekt, który chcesz zrealizować na swojej uczelni? Planujesz zorganizować wydarzenie biznesowe lub naukowe, które poruszy innowacyjne tematy? Nie wiesz, jak pozyskać fundusze na jego wykonanie? Zdobądź grant i wsparcie merytoryczne od KPMG!

Ideas Loading