Klub Step Ahead skierowany jest do studentek, które chcą świadomie zaplanować swoją ścieżkę kariery. Chcemy, aby Klub był miejscem wymiany doświadczeń. Stawiamy na nieustanne poszerzanie kompetencji poprzez organizację warsztatów i szkoleń oraz motywujemy do ciągłego rozwoju. Organizujemy spotkania z doświadczonymi managerkami, które osiągnęły sukces w biznesie. Zmieniaj się i inspiruj do zmiany!

Współtworzeniem Klubu Step Ahead z ramienia studentów zajmują się wybrane w toku rekrutacji koordynatorki studenckie. To kreatywne dziewczyny z kilkunastu uczelni wyższych w Polsce, które swoją pasją i chęcią rozwoju potrafią zarazić także swoje koleżanki.

Kliknij i poznaj koordynatorkę ze swojej uczelni

 

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI KLUBU STEP AHEAD!

Jeśli chcesz brać udział w spotkaniach z kobietami biznesu, otrzymywać dostęp do bezpłatnych e-learningów jako Klubowiczka, to wystarczy, że zarejestrujesz się do Klubu wypełniając formularz (“autoryzacja”) znajdujący się na dole strony. Do Klubu Step Ahead można dołączyć przez cały rok.

Kto może wziąć udział w programie?

Klub Step Ahead powstał z myślą o młodych i ambitnych kobietach chcących zbudować silną markę własną i inspirować się wiedzą kobiet, które zajmują wysokie stanowiska w polskich firmach i w międzynarodowych korporacjach. Jednak Step Ahead to również klub otwarty dla wszystkich, którym bliskie są tematy równouprawnienia płci – zarówno w życiu jak i w biznesie. Klub łączy ludzi, których wyróżnia idea równości i przeciwdziałania dyskryminacji społecznej.

Jakie są korzyści dla Klubowiczek?

Motywujemy do świadomego zaplanowania swojej kariery. Chcemy, aby młode, otwarte na nowe wyzwania studentki mogły uczestniczyć w spotkaniach z kobietami biznesu, które wiedzą, że networking współcześnie ma wielkie znaczenie i często tworzy perspektywę do dalszego rozwoju. Rozwijamy kreatywność i cenimy otwartość na innowacje. Edukujemy. Nawiązujemy kontakty, które przetrwają lata.

  • dostęp do e-leraningów rozwijających kompetencje pożądane na rynku pracy,
  • możliwość dofinansowania projektu studenckiego, zgłoszonego w ramach comiesięcznego konkursu zachęcającego do realizacji studenckich inicjatyw związanych z obszarem działalności KPMG,
  • szansa na publikację swoich artykułów w magazynie Klubu, który jest dystrybuowany na uczelniach w całej Polsce,
  • bezpłatne zaproszenia na spotkania edukacyjno-networkingowe odbywające się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku,
  • newslettery z bieżącymi informacjami o działaniach Klubu i KPMG dedykowanych studentkom,
  • możliwość zdobycia nagród w specjalnych konkursach i akcjach dla Klubowiczek,
  • networking z kobietami biznesu oraz budowanie biznesowej sieci kontaktów.

 

PODEJMUJ WYZWANIA Z KLUBEM STEP AHEAD:

Program dofinansowań E-learningi

REGULAMIN KLUBU STEP AHEAD

 

Masz pytania dotyczące Klubu Step Ahead? Napisz do nas:

Kaja Gurbisz,
koordynatorka programu

Tel. +48 22 528 17 86
kgurbisz@kpmg.pl

 

kontakt

jeśli masz pytania
napisz do nas!
kariera@kpmg.pl

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Zamknij