Tax Manager - ogólne doradztwo podatkowe

  • Model pracy

    zdalna/hybrydowa

  • Lokalizacja
    Kraków
  • Sprawdź nasze wymagania

    • 6 lat doświadczenia w doradztwie podatkowym
    • praktycznej znajomość przepisów prawa podatkowego
    • doświadczenia w zakresie zarządzania zespołem projektowym oraz w zarządzaniu obsługą klientów
    • chęci dalszego rozwoju osobistego w obszarze doradztwa podatkowego pod kątem nie tylko merytorycznym ale i biznesowym
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    • wysokiej proaktywności w zakresie odpowiadania na potrzeby klientów
    • tytuł doradcy podatkowego będzie atutem

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    Jeżeli jesteś osobą, która ma doświadczenie i chce rozwijać swoją karierę prowadząc projekty w szeroko pojętym doradztwie podatkowym, to zapraszamy do zespołu KPMG we Wrocławiu, w ramach którego masz możliwość:

    • budować i rozwijać zespół będąc liderem merytorycznym i biznesowym
    • mieć realny wpływ na rozwój wybranego obszaru biznesowego poprzez rozwój relacji z istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów,
    • opracowywanie nowych produktów podatkowych oraz prowadzenie wydarzeń merytorycznych,

    Nasz zespół zajmuje się i rozwija nieustająco w następujących obszarach:

    • rozliczenia podatkowe, ze szczególnym naciskiem na CIT,
    • doradztwo w zakresie cen transferowych,
    • doradztwo dla podmiotów działających w strefach ekonomicznych.

    Zobacz, co mamy dla Ciebie

    • dowolność w wyborze modelu pracy hybrydowej lub zdalnej
    • bogaty pakiet szkoleniowy (m.in. szeroki wybór szkoleń zintegrowanych w ramach platformy Degreed, m.in. szkolenia LinkedIn Learning, certyfikowane szkolenia Microsoft)
    • stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
    • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
    • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
    • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing
    • flotę samochodową
    • udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności
    • wyjazdy i spotkania integracyjne
    • dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne
    • prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach

    Nasi doradcy podatkowi pomagają klientom w efektywnej i kompleksowej ocenie skutków podatkowych podejmowanych przez nich decyzji gospodarczych oraz we wdrożeniu najbardziej efektywnych podatkowo strategii. Zajmujemy się m.in. doradztwem w zakresie podatku VAT, podatku dochodowego od osób prawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych, fuzji i przejęć, podatków międzynarodowych, cen transferowych, postępowań podatkowych i sądowych, ulg i dotacji.