Specjalista / Specjalistka ds. wsparcia aplikacji - Advanced Automated Tools

  • Model pracy

    Hybrydowy

  • Lokalizacja
    Katowice
  • Sprawdź nasze wymagania

    • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • doskonała znajomość systemów MS Windows i pakietu MS Office
    • status absolwenta lub studenta ostatnich lat studiów (preferowane kierunki informatyczne i techniczne)
    • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
    • gotowość i chęć do poszerzania wiedzy
    • umiejętność pracy w zespole i na samodzielnym stanowisku
    • otwartość i komunikatywność
    • sprawne i efektywne zarzadzanie priorytetami powierzonych zadań
    • mile widziana znajomość technologii PowerBI, PowerApps, PowerAutomate, Excel/VBA, Powershell

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    • realizacja zgłoszeń klientów wewnętrznych w zakresie wsparcia technicznego w obszarze aplikacji tworzonych przez zespół
    • zarządzanie incydentami i problemami związanymi głównie z działaniem aplikacji tworzonych przez zespół wraz ze wsparciem dla użytkowników systemów informatycznych na I linii (Office365, Power BI, PowerApps, Excel/VBA)
    • uczestnictwo w tworzeniu i utrzymywaniu dokumentacji technicznej

    Zobacz, co mamy dla Ciebie

    • pracę hybrydową
    • stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
    • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
    • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
    • udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności
    • wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
    • dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne
    • prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach

    Nasz proces rekrutacyjny

    Poznaj lepiej zespół

    Advanced Automated Tools (AAT) to zespół ekspertów z zakresu analizy danych, analizy oraz automatyzacji procesów biznesowych oraz wdrażania usprawnień procesów. Na co dzień zajmujemy się tworzeniem narzędzi usprawniających pracę zespołu wsparcia audytu oraz zespołów audytowych. Od początku istnienia zespołu z sukcesami łączymy świat biznesu ze światem IT, promując nowoczesne rozwiązania technologiczne, tłumacząc wymagania biznesowe na język techniczny oraz przekładając zawiłości technologiczne na język biznesu.

    © 2024 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.