Senior Tax Manager - Ceny Transferowe

  • Model pracy

    hybrydowy

  • Lokalizacja
    Warszawa

    • 8-letnie doświadczenie w doradztwie podatkowym (specjalizacja: cen transferowe)
    • praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego, w szczególności w zakresie problematyki cen transferowych
    • doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem projektowym oraz w zarządzaniu obsługą klientów
    • doświadczenie w budowaniu relacji z nowymi klientami, utrzymywanie oraz poszerzanie współpracy z klientami już aktywnymi
    • chęć dalszego rozwoju osobistego w obszarze doradztwa podatkowego pod kątem nie tylko merytorycznym ale i biznesowym
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • wysoka proaktywność w zakresie odpowiadania na potrzeby klientów
    • tytuł doradcy podatkowego będzie atutem

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    Jeżeli jesteś osobą, która ma doświadczenie i chce rozwijać swoją karierę prowadząc projekty w obszarze cen transferowych, to zapraszamy do zespołu Tax TP, w ramach którego masz możliwość:

    • opracowywania nowych produktów podatkowych oraz prowadzenia wydarzeń merytorycznych
    • kierowania rozwojem zawodowym młodszych współpracowników
    • realizacji projektów w pełnym zakresie usług z obszaru problematyki cen transferowych
    • wywierania realnego wpływu na rozwój wybranego obszaru biznesowego poprzez rozwój relacji z istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów

    • finansowanie kwalifikacji zawodowych – wesprzemy Cię w zdobywaniu kwalifikacji
    • stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
    • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
    • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
    • udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności
    • wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
    • dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne

    Nasi doradcy podatkowi pomagają klientom w efektywnej i kompleksowej ocenie skutków podatkowych podejmowanych przez nich decyzji gospodarczych oraz we wdrożeniu najbardziej efektywnych podatkowo strategii. Zajmujemy się doradztwem w pełnym zakresie tematyki cen transferowych obejmującym m.in. planowanie transakcji grupowych, przygotowanie i implementację polityki w zakresie cen transferowych, przygotowujemy dokumentację do transakcji z podmiotami powiązanymi, a także weryfikujemy poziom cen w transakcjach poprzez przygotowanie analiz rynkowych. Reprezentujemy klientów w trakcie postępowań kontrolnych dotyczących transakcji grupowych, a także w negocjacjach porozumień cenowych z przedstawicielami Ministerstwa Finansów.