Senior Tax Consultant - ogólne doradztwo podatkowe

  • Model pracy

    hybrydowa

  • Lokalizacja
    Słupsk

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki prawnicze oraz ekonomiczne)
    • 3-4 letnie doświadczenie w obszarze doradztwa podatkowego
    • Umiejętność opracowywania różnego rodzaju dokumentacji z zakresu prawa podatkowego
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolność formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy
    • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
    • Tytuł doradcy podatkowego będzie dodatkowym atutem

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    • Udział w projektach z obszaru doradztwa podatkowego w zakresie podatku CIT, VAT, podatków lokalnych, cen transferowych oraz postępowań
    • Wsparcie w projektach compliance
    • Koordynacja projektów podatkowych

    • pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej
    • finansowanie kwalifikacji zawodowych
    • stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
    • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
    • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
    • udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności
    • wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
    • dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne
    • prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach

    Zespół zajmuje się kompleksową obsługą podatkową przede wszystkim firm prywatnych działających w różnorodnych obszarach biznesowych. Pomagamy klientom zarówno w kwestiach związanych z bieżącym prowadzeniem biznesu jak i w rozliczeniach, kontaktach z organami skarbowymi, a także w planowaniu efektywnych podatkowo restrukturyzacji biznesu na poziomie operacyjnym oraz właścicielskim. Czekają tu na Ciebie projekty m.in. związane z restrukturyzacjami, fuzjami i przejęciami, rozliczeniem podatku u źródła, implementacją ulg podatkowych. Dołączając do nas będziesz zajmować się przeglądami rozliczeń VAT, CIT, cen transferowych, badaniami due diligence, postępowaniami podatkowymi i sądowymi oraz kontrolami podatkowymi.