Senior Manager ds. audytu wewnętrznego i zarządzania ryzykiem

  • Model pracy

    Hybrydowy/zdalny

  • Lokalizacja
    Łódź

    • minimum 3-5 letnie doświadczenie na pozycjach kierowniczych w obszarze audytu wewnętrznego lub finansowego, kontroli wewnętrznej, zarządzania ryzykiem (ERM) lub analizy procesów biznesowych w firmie doradczej lub międzynarodowej korporacji
    • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki ekonomiczne, finansowe, rachunkowe, zarządzanie, zarządzanie ryzykiem
    • znajomość standardów IIA, modeli zarządzania ryzykiem i organizacji kontroli wewnętrznej (np. COSO) oraz systemów kontroli dot. sprawozdawczości finansowej (np. regulacji SOX) podstawowa znajomość zasad rachunkowości finansowej
    • doświadczenie w kierowaniu zespołami
    • doświadczenie w prowadzeniem prac projektowych
    • praktyczna znajomość zasad prowadzenia audytów i kontroli wewnętrznych oraz zarządzania ryzykiem
    • doświadczenie w sporządzaniu raportów oraz podsumowań wyników prac w języku polskim i angielskim
    • gotowość do odbywania podróży służbowych (mile widziane prawo jazdy kat. B)
    • znajomość pakietu MS Office
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • certyfikaty CIA, ACCA, biegły rewident - mile widziane

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    • doradztwo klientom różnych branż w zakresie:
      • audytu wewnętrznego
      • kontroli wewnętrznej
      • kształtowania ładu korporacyjnego
      • zarządzania ryzykiem operacyjnym
      • kształtowania systemów kontroli nad sprawozdawczością finansową (ICFR), np. SOX
      • analizy efektywności procesów biznesowych
    • nadzór nad przygotowywaniem raportów i opracowań dot. obszarów audytu wewnętrznego i zarządzania ryzykiem
    • zarządzanie zespołem
    • rozwój relacji z klientami

    • hybrydowy lub zdalny model pracy (zespół ulokowany jest w Warszawie​)
    • finansowanie kwalifikacji zawodowych, m.in. CIA, CISA​, biegłego rewidenta​
    • finansowanie kursów przygotowawczych i egzaminów, a także studiów podyplomowych i kursów językowych
    • szeroki pakiet szkoleń – dostęp do platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • program mentoringowy
    • flotę samochodową
    • atrakcyjny pakiet socjalny, w tym kartę Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bony okolicznościowe
    • przyjazną atmosferę pracy, w tym m.in. wyjazdy integracyjne i spotkania zespołowe
    • możliwość zaangażowania się w różnorodne formy wolontariatu pracowniczego oraz program grantowy wspierający zgłaszane przez pracowników inicjatywy

    Zastosuj i rozwiń swoją wiedzę oraz doświadczenie pomagając naszym Klientom w rozwiązywaniu problemów biznesowych oraz wspierając ich rozwój.

    W naszym zespole Governance, Risk and Compliance Services, zajmującym się zagadnieniami związanymi z kształtowaniem ładu korporacyjnego, analizy procesów, audytu wewnętrznego, oraz zarządzania ryzykiem masz szansę uczestniczyć w realizacji ciekawych i różnorodnych projektów, współpracując z instytucjami i przedsiębiorstwami działającymi w różnych branżach, zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym.

    Praca w trybie projektowym zapewnia różnorodność wykonywanych zadań i obowiązków. U nas możesz liczyć również na dobrą atmosferę i rozwój osobisty.