Senior Azure Data Engineer

  • Model pracy

    Hybrydowy

  • Lokalizacja
    Warszawa
  • Sprawdź nasze wymagania

    • Bardzo dobra znajomość platformy Azure (Databricks, Data Lake, Synapse Analytics, Data Factory, Logic Apps)
    • Doświadczenie komercyjne we wdrażaniu platform danych w technologiach Databricks lub Synapse Analytics
    • Bardzo dobra znajomość SQL i Python
    • 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze Business Intelligence, w tym 3 lata pracy na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w projektowaniu testów wdrażanych rozwiązań analitycznych
    • Doświadczenie w samodzielnej współpracy z klientem w zakresie identyfikacji i analizy wymagań oraz realizacji projektów wdrożeniowych
    • Wykształcenie wyższe – preferowane: informatyka, metody ilościowe lub pokrewne
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Doświadczenie w sporządzaniu podsumowań wyników testów, analiz i dokumentacji w językach polskim i angielskim
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Umiejętność operowania na liczbach i wyciągania logicznych wniosków.

    Mile widziane:

    • Praktyczna znajomość administracji platformą Azure
    • Doświadczenie w automatyzacji wdrażania rozwiązań chmurowych oraz tworzenia infrastruktury w postaci kodu (DevOps, CI/CD, Infrastructure as a Code) oraz wykorzystaniu narzędzia Azure DevOps
    • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań opartych o Microsoft Fabric
    • Wdrażanie rozwiązań opartych o przetwarzanie danych streamingowych
    • Znajomość systemów wersjonowania Git
    • Znajomość PowerShell

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    • Budowa chmurowych rozwiązań procesujących dane
    • Projektowanie, utrzymanie oraz wdrażanie przepływów danych wsadowych włączając w to procesy ELT oraz integracje pomiędzy systemami chmurowymi i systemami on-premises
    • Projektowanie, utrzymanie oraz wdrażanie przepływów danych strumieniowych
    • Wdrażania rozwiązań Data Lakehouse
    • Weryfikacja jakości danych
    • Automatyzacja wdrożeń w ramach procesów CI/CD
    • Wsparcie klienta w zakresie analizy wymagań i identyfikacji źródeł danych
    • Analiza zebranych danych oraz zarządzanie nimi w hurtowniach oraz relacyjnych bazach danych
    • Doradztwo w obszarze wyboru optymalnych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb klienta
    • Ścisła współpraca z właścicielem biznesowym, kierownikiem projektu, ekspertami obszarów biznesowych w celu efektywnej realizacji projektów
    • Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej

    Zobacz, co mamy dla Ciebie

    • Możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego poprzez udział w dedykowanych szkoleniach, w tym z technologii Microsoft
    • Zaplanowany czas na przygotowanie do egzaminów oraz budżet na zdobycie certyfikatów
    • Możliwość wyboru technologii oraz wpływ na kierunki rozwoju zespołu
    • Pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie wdrażającej rozwiązania cyfrowej transformacji i usług chmurowych
    • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
    • Współpracę z renomowanymi klientami
    • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym kartę Benefit, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bony okolicznościowe
    • Przyjazną atmosferę pracy, w tym m.in. wyjazdy integracyjne i zespołowe spotkania okolicznościowe
    • Możliwość zaangażowania się w różnorodne formy wolontariatu pracowniczego oraz program grantowy wspierający zgłaszane przez pracowników inicjatywy

    Nasz proces rekrutacyjny

    Poznaj lepiej zespół

    Zespół Data Intelligence Solutions zajmuje się dostarczaniem Klientom usług z zakresu szeroko pojętej analityki danych, modelowania platform danych i Business Intelligence. Wykorzystujemy nowoczesne technologie Microsoft i Databricks, jednocześnie stale rozwijamy się i poszukujemy nowych sposobów, by zaspokoić wymagania rynku.

    Aktualnie poszukujemy doświadczonego developera z kompetencjami w zakresie budowy platform danych (Data Lakehouse), w tym wdrażania infrastruktury chmurowej, tworzenia procesów przetwarzania danych ELT oraz projektowania modeli danych

    © 2024 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.