Senior Associate - Internal Legal Counsel

  • Model pracy

    Hybrydowy

  • Lokalizacja
    Warszawa
  • Sprawdź nasze wymagania

    • Minimum 7-letnie doświadczenie zawodowe, w tym minimum 5-letnie zdobyte w ramach działu prawnego dużej firmy doradczej lub z branży technologicznej
    • Tytuł adwokata lub radcy prawnego
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym praktyczna znajomość terminologii prawniczej
    • Umiejętność bardzo dobrego zarządzania czasem i zadaniami, umiejętność współpracy z biznesem doradczym
    • Mile widziane zainteresowanie branżą technologiczną, umowami wdrożeniowymi, projektami AI
    • Otwartość na nowe zagadnienia, wyzwania zawodowe i rozwojowe

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    • Analiza i tworzenie umów dla biznesu, ocena ryzyk prawnych
    • Przygotowywanie procedur, dokumentacji związanej z prowadzonymi projektami
    • Analiza i ocena prawna rozwiązań technologicznych wytwarzanych przez spółki
    • Udział w negocjacjach
    • Doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego
    • Inne czynności zlecone przez spółkę

    Zobacz, co mamy dla Ciebie

    • Pracę hybrydową
    • Stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
    • Szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • Wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • Udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności
    • Wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
    • Prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach

    Nasz proces rekrutacyjny

    Poznaj lepiej zespół

    Zespół Internal Legal wspiera prawnie wszystkie linie biznesowe KPMG. Odpowiadamy za przygotowywanie wzorów umów i ich wszechstronną analizę, a także tworzenie procedur i regulaminów. Zajmujemy się również m.in. analizą ryzyk prawnych, doradztwem regulacyjnym, usługami compliance oraz doradztwem w zakresie spraw korporacyjnych i prawa pracy.

    ©2024 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.