SAP Success Factors Consultant

  • Model pracy

    hybrydowy

  • Lokalizacja
    Wrocław

    • znajomość obszaru SAP HR, przejście przez minimum 1 cykl wdrożeniowy SAP Success Factors lub 3 lata doświadczenia w utrzymaniu systemu SAP Success Factors
    • dogłębna znajomość co najmniej jednego modułu i konfiguracji SAP Success Factors
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • umiejętności analitycznego myślenia i nastawienie na rozwiązywanie problemów
    • umiejętność modelowania procesów
    • umiejętności komunikatywne i pracy w zespole
    • prowadzenie warsztatów wewnętrznych i z Klientem

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    • analiza potrzeb biznesowych klienta oraz tworzenie koncepcji i specyfikacji biznesowo-technicznych dla proponowanych rozwiązań systemu SAP HR
    • budowanie strategii rozwoju klientów
    • implementacja systemu SAP S/4HANA for HR, SAP Success Factors zarówno dla klientów KPMG w Polsce jak i za granicą
    • wsparcie w procesach sprzedażowych
    • utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami
    • współpraca z innymi zespołami w zakresie realizowanych projektów

    Zobacz, co mamy dla Ciebie

    • pracę hybrydową – Ty wybierasz z jakiego miejsca!
    • stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów,
    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft,
    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG,
    • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy,
    • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery,
    • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki,
    • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę,
    • udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności,
    • wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych,
    • dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne,
    • prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach.

    Zespół  IT Consulting SAP zajmuje się doradztwem strategicznym i operacyjnym dla funkcji IT. Konsultanci działu wspierają Klientów począwszy od przygotowania wdrożeń nowych systemów informatycznych, poprzez rozwiązywanie problemów związanych z transformacją cyfrową przedsiębiorstw, aż do budowy systemów informatycznych dla firm w Polsce i za granicą. Poszukiwana osoba wesprze dział przy realizacji projektów na potrzeby klientów KPMG związanych z analizą wymagań, wyborem rozwiązań oraz realizacją wdrożeń systemów SAP HR.

    © 2024 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.