SAP Basis Administrator

  • Model pracy

    hybrydowy

  • Lokalizacja
    Kraków

    • doświadczenie minimum 2-3-letnie na stanowisku związanym z administracją SAP

    • doświadczenie w implementacji, konfiguracji i konserwacji SAP ERP, SolMan, Gateway, Fiori

    • doświadczenie w monitorowaniu i rozwiązywaniu problemów systemów SAP

    • wiedza o administracji systemami Windows

    • znajomość technologii wirtualizacji (VMware / Hyper-V)

    • znajomość baz danych MS SQL

    • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca współpracę z zespołami zagranicznymi

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    • administracja systemami SAP (HCM, ERP, SolMan, Gateway, Fiori)

    • zarządzanie systemem SAP, aktualizacje, wgrywanie not

    • zarządzanie uprawnieniami

    • udział w różnorodnych projektach utrzymaniowych i rozwojowych, udział w projektowaniu ról i uprawnień

    • wspieranie rozwoju podległych systemów

    • zarządzanie zmianami w systemie SAP

    • utrzymanie oraz rozwiązywanie bieżących problemów technicznych dotyczących wspieranych systemów informatycznych zgodnie z zasadami i parametrami SLA (współpraca z dostawcami zewnętrznymi)

    • obsługa i realizacja zgłoszeń wewnątrz firmowych z obszaru IT zgodnie z ustalonymi zasadami i parametrami SLA

    • zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa systemów informatycznych

    • prowadzenie dokumentacji biznesowej/technicznej

    • monitorowanie pracy systemów SAP oraz optymalizowanie ich wydajności

    Zobacz, co mamy dla Ciebie

    • pracę hybrydową – Ty wybierasz z jakiego miejsca!

    • stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów

    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft

    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG

    • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy

    • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery

    • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki

    • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę

    • udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności

    • wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych

    • dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne

    • prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach

    Zatrudniona osoba dołączy do zespołu IT Business Applications, który zajmuje się budowaniem rozwiązań wspierających pracowników KPMG w Polsce oraz regionie CEE. Będzie tworzyła również dedykowane systemy i aplikacje wspierające pracę zespołów Audytowych lub budowała narzędzia wraz z zespołem Tax Technology. Tax Technology to nowy obszar działalności doradztwa podatkowego – zespół wspiera technologicznie ekspertów KPMG jak i bezpośrednio Klientów w realizacji coraz bardziej skomplikowanych wymogów podatkowych.

    Dołączając do zespołu będziesz aktywnie uczestniczył/a w transformacji cyfrowej wewnątrz KPMG tworząc systemy z wykorzystaniem zasad, wzorców i praktyk zwinnego wytwarzania oprogramowania. Będziesz również odpowiedzialny/a za budowanie nowych oraz przenoszenie istniejących aplikacji do chmury Microsoft Azure.

    © 2024 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.