Praktyki - Zespół ds. audytu wewnętrznego i zarządzania ryzykiem

  • Model pracy

    hybrydowy

  • Lokalizacja
    Warszawa

    • Zainteresowanie kwestiami z zakresu ładu korporacyjnego, audytu wewnętrznego, kontroli wewnętrznej, zarządzania ryzykiem (ERM) lub analizy procesów biznesowych i chęć dalszego rozwoju w tych obszarach,
    • Wykształcenie wyższe (licencjat lub studia magisterskie w trakcie) – preferowane kierunki ekonomiczne, finansowe, rachunkowe, zarządzanie, zarządzanie ryzykiem
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Mile widziana znajomość Standardów IIA, modeli zarządzania ryzykiem i organizacji kontroli wewnętrznej (np. COSO) oraz ogólna wiedza nt. systemów kontroli dot. sprawozdawczości finansowej (np. regulacji SOX)
    • Gotowość do odbywania okazjonalnych podróży służbowych
    • Znajomość pakietu MS Office

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    • Uczestnictwo w realizacji prac projektowych związanych z analizą efektywności procesów biznesowych, systemami kontroli wewnętrznej, w tym nad sprawozdawczością finansową, audytem wewnętrznym oraz zarządzaniem ryzykiem operacyjnym oraz kształtowania ładu korporacyjnego
    • Bezpośredni kontakt z klientami (spotkania, telekonferencje)
    • Wsparcie przygotowywania raportów i opracowań dot. obszarów kształtowania ładu korporacyjnego, zarządzania ryzykiem i audytu wewnętrznego

    Zobacz, co mamy dla Ciebie

    • Płatne praktyki
    • Dużo praktycznej wiedzy - będziesz mieć wiele okazji, aby poznać funkcjonowanie biznesu w praktyce
    • Pracę hybrydową - Ty wybierasz z jakiego miejsca!
    • Szeroki pakiet szkoleń - korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • Platformę Mindgram - zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
    • Wsparcie Buddy'ego - Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • Program mentoringowy - świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
    • Służbowy iPhone i laptop
    • Program rekomendacji - zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • Zaświadczenie potwierdzające Twój udział w praktykach

    Zastosuj i rozwiń swoją wiedzę oraz doświadczenie pomagając naszym Klientom w rozwiązywaniu problemów biznesowych oraz wspierając ich rozwój.

    W naszym zespole Governance, Risk and Compliance Services, zajmującym się zagadnieniami związanymi z kształtowaniem ładu korporacyjnego, analizy procesów, audytu wewnętrznego, oraz zarządzania ryzykiem masz szansę uczestniczyć w realizacji ciekawych i różnorodnych projektów, współpracując z instytucjami i przedsiębiorstwami działającymi w różnych branżach, zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym.

    Praca w trybie projektowym zapewnia różnorodność wykonywanych zadań i obowiązków. U nas możesz liczyć na dobrą atmosferę i rozwój osobisty.