Praktyki w zespole ESG Climate & Nature

  • Model pracy

    Hybrydowy

  • Lokalizacja
    Warszawa
  • Sprawdź nasze wymagania

    • Ukończone studia licencjackie lub magisterskie (opcjonalnie w trakcie 4-5 roku studiów) preferowane specjalności: Handel, Ekonomia, Energetyka, Inżynieria Środowiska itp.
    • Zainteresowanie tematyką regulacji i trendów w sektorach: ESG, OZE, dekarbonizacji, climate change, energetycznym, gospodarki wodnej oraz projektów inwestycyjnych
    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Power Point i Excel)
    • Umiejętność pracy w zespole

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    • Wsparcie w realizacji strategii sprzedaży i rozwoju zespołu
    • Przygotowanie prezentacji sprzedażowych
    • Tworzenie ofert zgodnych z potrzebami klientów
    • Wsparcie w wewnętrznych procedurach związanych z nawiązywaniem relacji z klientami
    • Bieżąca współpraca z różnymi działami firmy w celu przygotowywania i realizacji strategii sprzedażowych i marketingowych
    • Kontakt z potencjalnymi klientami
    • Wsparcie w działaniach marketingowych
    • Wsparcie analityczne
    • Przygotowanie korespondencji do podmiotów współpracujących i zainteresowanych usługami działu
    • Opracowanie prezentacji w oparciu o zebrane lub wskazane informacje
    • Obsługa archiwów i dokumentacji działu
    • Wsparcie zespołu w innych zadaniach

    Zobacz, co mamy dla Ciebie

    • pracę hybrydową – Ty wybierasz z jakiego miejsca!
    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • program rekomendacji – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • służbowy iPhone i laptop
    • platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
    • dużo praktycznej wiedzy – będziesz mieć wiele okazji, aby poznać funkcjonowanie biznesu w praktyce
    • zaświadczenie potwierdzające Twój udział w praktykach

    Nasz proces rekrutacyjny

    Poznaj lepiej zespół

    Zespół ESG, Climate & Nature  specjalizuje się w doradztwie strategicznym na rzecz klientów w sektorze przemysłu i energii, zarówno po stronie dostawców energii jak i jej odbiorców. Pracownicy działu zajmują się między innymi projektowaniem oraz wdrażaniem programów poprawy efektywności energetycznej, procesów biznesowych i redukcji kosztów na rzecz podmiotów zmagających się z wysokim zużyciem energii i ciepła. Zespół realizuje projekty typu Green Deal i Sprawiedliwej Transformacji. Obecnie poszukujemy osoby, która będzie nas wspierała w przygotowaniu i realizacji projektów doradczych z szeroko rozumianego obszaru efektywności energetycznej oraz w zarządzaniu portfolio projektów obejmujących strategie sektorowe: energetyki, gospodarki wodnej, projektów infrastrukturalnych.

    ©2024 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.