Praktyki - Tax Knowledge Management

  • Model pracy

    hybrydowy/zdalny

  • Lokalizacja
    Poznań

    • status absolwenta/absolwentki lub studenta/studentki min. 4. roku studiów prawniczych, dziennikarskich lub ekonomicznych
    • dyspozycyjność w wymiarze min. 32h tygodniowo
    • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności Power Point)
    • chęć rozwijania wiedzy branżowej i zrozumienia nowych zagadnień biznesowych
    • dbałość o szczegóły
    • umiejętność zarządzania czasem i priorytetyzacji zadań
    • znajomość Lex lub Legalis będzie dodatkowym atutem

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    • bieżąca analiza przepisów podatkowych, stanowisk organów podatkowych i orzecznictwa sądów administracyjnych
    • współpraca przy przygotowaniu alertów podatkowych, prasówek, webinariów i innych materiałów
    • tworzenie i standaryzacja wewnętrznych produktów podatkowych
    • współtworzenie bloga podatkowego oraz magazynów KPMG
    • monitoring social mediów, internetowych stron rządowych, branżowych etc.

    Zobacz, co mamy dla Ciebie

    • płatne praktyki
    • pracę hybrydową
    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • kartę MultiSport – rozwijaj swoje pasje i aktywnie spędzaj czas
    • program rekomendacji – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • służbowy iPhone i laptop
    • platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
    • dużo praktycznej wiedzy – będziesz mieć wiele okazji, aby poznać funkcjonowanie biznesu w praktyce
    • zaświadczenie potwierdzające Twój udział w praktykach

    Zespół Tax Knowledge Management wspiera na co dzień departament podatkowy KPMG m.in. w zakresie monitoringu legislacji, orzecznictwa oraz szeroko rozumianych analiz nowelizacji przepisów prawa podatkowego. Praca w Tax Knowledge Management to także możliwość współtworzenia bloga podatkowego oraz innych publikacji podatkowych. Zespół zajmuje się również organizacją i prowadzeniem szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.