Praktyki - Program Career Starter by Audit Support Center

  • Lokalizacja
    Katowice
  • Model pracy

    Stacjonarny (docelowo hybrydowy)

  • Czym jest program?

    Career Starter by ASC to program płatnych praktyk, dzięki któremu możesz rozpocząć swoją zawodową przygodę z biznesem i zdobyć cenne doświadczenie. Mamy dla Ciebie szereg szkoleń wprowadzających oraz różnorodne możliwości rozwoju.

    Dołącz do zespołu Audit Support Center, który wspiera fazy planowania projektów audytowych, zapewnia kompleksową pomoc w obsłudze procesu potwierdzeń zewnętrznych, weryfikuje poprawność sprawozdań finansowych i przeprowadza testy szczegółowe. Czekają tu na Ciebie projekty związane z nowoczesnymi narzędziami informatycznymi i dokumentacją audytową.

    Sprawdź nasze wymagania

    • dostępność w wymiarze 40 godzin/tyg. (w godzinach 8:30 - 17:00) od listopada 2024 r.
    • podstawowa, praktyczna znajomość MS Office (szczególnie Excela i Worda)
    • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania wieloma zadaniami
    • zdolności analityczne i logicznego myślenia
    • umiejętność pracy w zespole
    • zainteresowanie praktycznym podejściem do zagadnień finansowych
    • chęć zdobywania nowej wiedzy i dzielenia się nią

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    • wsparcie w przeprowadzaniu wybranych procedur audytowych, w tym potwierdzeń zewnętrznych i testów detalicznych
    • pozyskiwanie i weryfikacja danych finansowych od klientów audytowych
    • przetwarzanie danych finansowych przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych (procedury Data & Analytics)
    • merytoryczna oraz techniczna walidacja sprawozdań finansowych

    Zobacz, co mamy dla Ciebie

    • płatne praktyki (umowa zlecenie)
    • jasno określoną ścieżkę kariery
    • docelowo hybrydowy model pracy
    • służbowy iPhone i laptop
    • szeroki pakiet szkoleń wprowadzających, kursów na platformach Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • kartę MultiSport – rozwijaj swoje pasje i aktywnie spędzaj czas
    • platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
    • program poleceń – otrzymasz bonus finansowy za rekomendację znajomych do pracy/na praktyki w naszej firmie
    • wyjazdy i spotkania integracyjne – organizujemy i dofinansowujemy budowanie relacji zespołowych
    • zaświadczenie potwierdzające udział w praktykach

    KPMG Sp. z o.o., departament People&Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa ©2024 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone. Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.