Praktyki - IT Help Desk

  • Model pracy

    Hybrydowy

  • Lokalizacja
    Warszawa

    • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania podstawowych problemów ze sprzętem i oprogramowaniem komputerowym
    • dobra znajomość systemów Windows 10/11
    • dobra znajomość pakietu MS Office 365
    • komunikatywna znajomość j. angielskiego
    • umiejętność pracy w zespole
    • systematyczność i samodzielność
    • dyspozycyjność w wymiarze 40h tygodniowo

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    • pomoc w przygotowaniu sprzętu komputerowego (w tym obsługa wymian, serwis maszyn, instalacja systemów operacyjnych​)
    • przygotowywanie i podstawowa konfiguracja stacji roboczych
    • prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego
    • bieżące wsparcie IT Help Desk
    • prace administracyjno - biurowe w dziale IT

    Zobacz, co mamy dla Ciebie

    • płatne praktyki
    • dużo praktycznej wiedzy - będziesz mieć wiele okazji, aby poznać funkcjonowanie biznesu w praktyce
    • szeroki pakiet szkoleń - korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • Kartę MultiSport – rozwijaj swoje pasje i aktywnie spędzaj czas
    • platformę Mindgram - zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
    • wsparcie Buddy'ego - Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • służbowy iPhone i laptop
    • program rekomendacji - zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • zaświadcznie potwierdzające Twój udział w praktykach

    Zespół IT Help Desk wspiera pracowników w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z obsługą informatyczną w zakresie sprawnego działania sprzętu komputerowego, oprogramowania i sieci komputerowych.