Praktyki - Deal Advisory Strategy

  • Model pracy

    Hybrydowy

  • Lokalizacja
    Warszawa

    • status absolwenta lub studenta w trakcie ostatniego roku studiów (preferowane kierunki finansowe, ekonomiczne i pokrewne)
    • zdolności analityczne i łatwość w pracy z liczbami
    • ​zainteresowanie rozwojem w obszarze tworzenia strategii, transformacji biznesowych, optymalizacji operacyjnych
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • dokładność, dbałość o wysoką jakość realizowanych zadań i przygotowywanych materiałów
    • umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja
    • znajomość pakietu MS Office
    • zainteresowanie długoterminową współpracą

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    • wsparcie zespołu Deal Advisory Strategy w codziennej pracy
    • pomoc w przygotowaniu analiz przedsiębiorstw, badań rynkowych, prezentacji, itp.
    • nauka i rozwój praktycznych umiejętności

    • płatne praktyki w jednej z największych firm doradczych na świecie
    • możliwość sprawdzenia, czy świat korporacji jest dla Ciebie
    • perspektywę stałego zatrudnienia na stanowisku Analityka
    • hybrydowy i elastyczny model pracy
    • współpracę z najlepszymi ekspertami przy różnorodnych zadaniach
    • komfortowy start – Twój Buddy będzie wsparciem dla Ciebie w pierwszych miesiącach praktyki oraz pełne wsparcie zespołu na każdym etapie praktyk
    • szeroki wybór szkoleń zintegrowanych w ramach platformy Degreed, m.in. szkolenia LinkedIn Learning, certyfikowane szkolenia Microsoft, szkolenia wewnętrzne
    • wewnętrzny program rekomendacji – poleć znajomego i zdobądź bonus finansowy
    • służbowy iPhone i laptop
    • możliwość otrzymania zaświadczenia potwierdzającego udział w praktykach

    Czego możesz się nauczyć? (wybrane obszary):

    • opracowanie strategii działalności i rozwoju, w tym przygotowanie inicjatyw strategicznych wraz z ich priorytetyzacją oraz przygotowaniem planu wdrożenia
    • przygotowanie modelu strategicznego z kwantyfikowanymi działaniami strategicznymi
    • weryfikacja bieżącej strategii na skutek działań restrukturyzacyjnych, transakcji, zmian otoczenia rynkowego lub uwarunkowań ekonomicznych oraz wskazanie potencjalnych zmian lub nowych opcji strategicznych w celu maksymalizacji wartości
    • przeprowadzanie badań rynkowych, w tym analizy atrakcyjności produktów, rynków geograficznych, sektorów, konkurencji oraz innych uwarunkowań niezbędnych do podjęcia decyzji zarządczych
    • analiza kluczowych ryzyk, wymagań oraz kamieni milowych służących do operacjonalizacji wybranej strategii
    • opracowywanie planów transformacji, w tym rozwiązania w zakresie zarządzania i kontroli stopnia ich realizacji
    • benchmarking wybranych parametrów finansowo-operacyjnych przedsiębiorstwa z innymi podmiotami lub najlepszymi praktykami rynkowymi
    • przygotowanie modeli opłacalności do działań i inwestycji, jak również operacyjne feasibility study i due diligence

    Zespół Deal Advisory Strategy opracowuje innowacyjne strategie oraz definiuje cele biznesowe. Kompleksowo zajmujemy się rozwojem spółek, grup kapitałowych lub pojedynczych podmiotów przygotowując m.in. modele i inicjatywy strategiczne wraz z ich priorytetyzacją oraz planami wdrożenia. Czekają tu na Ciebie projekty związane m.in. z przygotowywaniem analiz biznesowych, budową hipotez, prognoz finansowych, tworzeniem inicjatyw strategicznych oraz uczestnictwem w tworzeniu modeli finansowych.