Praktyki - Deal Advisory M&A

  • Model pracy

    Hybrydowy

  • Lokalizacja
    Warszawa

    • status absolwenta lub studenta minimum III roku kierunków ekonomicznych, finansowych, ilościowych i pokrewnych
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności PP, Excel)
    • zainteresowanie transakcjami M&A, rynkiem Private Equity czy Investment Banking
    • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
    • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie
    • umiejętność krytycznego myślenia i rozwiązywania złożonych problemów
    • dokładność i dbałość o wysoką jakość produktów pracy
    • bardzo dobra organizacja czasu oraz samodzielność w działaniu
    • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
    • dyspozycyjność oraz pełne zaangażowanie w powierzone obowiązki

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    • wsparcie Zespołu w bieżącej realizacji projektów M&A (buy-side / sell-side) w ramach specjalizacji sektorowych (m.in. energetyka, IT, FMCG, consumer markets, industrial markets)
    • pomoc w przygotowywaniu dokumentacji transakcyjnej (m.in.: lista inwestorów, teaser, memorandum informacyjne)
    • przygotowywanie i analiza modeli finansowych
    • bieżące wsparcie w przygotowywaniu dokumentów, raportów, zestawień i podsumowań

    • dużo praktycznej wiedzy – będziesz mieć wiele okazji, aby poznać funkcjonowanie biznesu M&A w praktyce
    • pracę w modelu hybrydowym
    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
    • służbowy iPhone i laptop
    • program rekomendacji – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • zaświadczenie potwierdzające Twój udział w praktykach

    Zespół M&A w KPMG specjalizuje się w strategicznym i finansowym doradztwie przy fuzjach i przejęciach przedsiębiorstw. Jesteśmy jednych z najbardziej aktywnych zespołów doradczych w Polsce pod względem liczby obsługiwanych transakcji. Naszymi głównymi klientami są międzynarodowe korporacje, fundusze inwestycyjne oraz polskie firmy rodzinne.