Praktyki – Audyt Instytucji Finansowych

  • Model pracy

    Hybrydowy

  • Lokalizacja
    Warszawa
  • Sprawdź nasze wymagania

    • status absolwenta/absolwentki lub studenta/studentki minimum IV roku kierunków ekonomicznych, finansowych, ścisłych lub pokrewnych
    • zainteresowanie praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i wiązanie swojej zawodowej przyszłości z branżą audytorsko-doradczą
    • zainteresowanie pracą projektową i zdobywaniem wiedzy od profesjonalistów
    • zdolności analityczne i umiejętność logicznego myślenia
    • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
    • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
    • dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy
    • gotowość do rozpoczęcia praktyk w październiku 2024 r.

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    • uczestnictwo w projektach z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz usług poświadczających instytucji finansowych
    • bezpośrednia współpraca z klientami KPMG w ramach realizowanych projektów przy wsparciu doświadczonych audytorów
    • współpraca z innymi członkami zespołu Audytu Instytucji Finansowych
    • zdobywanie praktycznego doświadczenia w branży audytorsko-doradczej przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii

    Zobacz, co mamy dla Ciebie

    • płatne praktyki (umowa zlecenie)
    • jasno określoną ścieżkę kariery
    • perspektywę szybkiego awansu po zakończeniu praktyk na stanowisko Associate
    • dużo praktycznej wiedzy – poznasz funkcjonowanie biznesu oraz nawiążesz wartościowe relacje biznesowe
    • hybrydowy model pracy
    • służbowy iPhone i laptop
    • udział w Induction – na start zapewniamy Ci kompleksowe szkolenia wprowadzające
    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • kartę MultiSport – rozwijaj swoje pasje i aktywnie spędzaj czas
    • platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
    • program poleceń – otrzymasz bonus finansowy za rekomendację znajomych do pracy/na praktyki w naszej firmie
    • wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
    • zaświadczenie potwierdzające udział w praktykach

    Nasz proces rekrutacyjny

    Poznaj lepiej zespół

    Zespół Audytu Instytucji Finansowych specjalizuje się w przeprowadzaniu badań sprawozdań finansowych banków, zakładów ubezpieczeń, funduszy inwestycyjnych, domów maklerskich, spółek leasingowych oraz innych instytucji finansowych. Przeprowadzamy badania grupowe pakietów sprawozdawczych zgodnie z MSSF, weryfikujemy systemy kontroli wewnętrznej oraz sprawozdawczości finansowej zgodnie ze standardami PCAOB. Czekają tu na Ciebie projekty m.in. związane z analizą zbiorów danych oraz rewizją finansową.

    ©2024 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.