Młodszy Menedżer – M&A Real Estate

  • Model pracy

    hybrydowy

  • Lokalizacja
    Warszawa

    • Wykształcenie wyższe - preferowane w zakresie ekonomii, finansów lub zarządzania
    • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy w renomowanej firmie świadczącej usługi M&A w obszarze Real Estate lub w obszarze analizy inwestycji
    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
    • Umiejętności analityczne, dokładność i dbałość o wysoką jakość świadczonych usług
    • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i proaktywność w działaniu
    • Motywacja i zorientowanie na realizowanie postawionych celów

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    • Samodzielne poprowadzenie procesu akwizycji nieruchomości, w tym przygotowywanie biznes planów i memorandów inwestycyjnych, teaserów
    • Zarządzanie procesem transakcyjnym projektów inwestycyjnych w nieruchomościach
    • Tworzenie modeli finansowych
    • Doskonała znajomość rynku nieruchomości, szczególnie rynku nieruchomości magazynowo-logistycznych
    • Koordynacja badań due diligence
    • Kontrolowanie procesów kredytowych i utrzymywanie relacji z bankami finansującymi, udział w negocjacjach.
    • Weryfikacja i nadzór nad dokumentacją projektową
    • Przygotowanie raportów, prezentacji
    • Udział w przygotowywaniu ofert usług doradczych dla potencjalnych klientów
    • Kontakt z osobami zaangażowanymi w projekt ze strony klienta, inwestorów

    • Doskonałe warunki do rozwoju zawodowego w ambitnym zespole ekspertów
    • Możliwość współtworzenia i realnego wpływu na rozwój tego segmentu usług w KPMG
    • Udział w strategicznych projektach dla największych krajowych i zagranicznych klientów
    • Przejrzystą ścieżkę kariery
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Bogaty pakiet szkoleniowy (m.in. szeroki wybór szkoleń zintegrowanych w ramach platformy Degreed, m.in. szkolenia LinkedIn Learning, certyfikowane szkolenia Microsoft)
    • Rozbudowany pakiet socjalny
    • Hybrydowy model pracy – stacjonarnie pracujemy w nowoczesnej przestrzeni biurowej w dogodnej lokalizacji
    • Komfortowy start – Twój Buddy będzie wsparciem dla Ciebie w pierwszych miesiącach pracy

    Deal Advisory Real Estate to wielodyscyplinarny zespól doradców rynku nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem pozyskanym na rynkach polskim i zagranicznych, z uprawnieniami RICS, certyfikacja ESG/zrównoważonego rozwoju budownictwa, uprawnieniami rzeczoznawców majątkowych i pośredników nieruchomości. Specjalizujemy się w doradztwie strategicznym i operacyjnym dla Klientów z sektora Real Estate, obejmującym również transakcje sprzedaży, restrukturyzacji portfeli nieruchomości, sale & leaseback, equity injections, wyceny czy finansowania nieruchomości, a także ESG (Environmental, Social, Governance) w zakresie wymaganym przez Klientów z tego sektora.