Młodszy Konsultant ds. Kadr i Płac

  • Lokalizacja
    Warszawa
  • Model pracy

    Hybrydowy

  • Sprawdź nasze wymagania

    • około 2 lat doświadczenia w obsłudze spraw kadrowo-płacowych (min. 150 – 200 pracowników miesięcznie)
    • dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych
    • praktyczna znajomość programu Płatnik oraz programu do naliczania wynagrodzeń
    • wykształcenie wyższe
    • dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego, w tym terminologii z zakresu płac i kadr
    • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
    • samodzielność i odpowiedzialność
    • komunikatywność i umiejętność formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy
    • dyspozycyjność i zaangażowanie

    Mile widziane

    • doświadczenie w biurze rachunkowym
    • znajomość obsługi programu enova365

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    • bieżące wsparcie Zespołu w obsłudze kadrowo-płacowej Klientów KPMG
    • wprowadzanie danych do naliczania wynagrodzeń, aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym
    • prowadzenie administracji kadrowej
    • przygotowywanie zaświadczeń, raportów, zestawień, deklaracji ZUS, PIT, PFRON
    • bieżące monitorowanie zmian przepisów z zakresu prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ubezpieczeń społecznych

    Zobacz, co mamy dla Ciebie

    • pracę w modelu hybrydowym
    • elastyczne godziny rozpoczynania pracy
    • stabilne zatrudnienie we wiodącej na rynku polskim i międzynarodowym firmie doradczej
    • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego pracując dla klientów różnych branż
    • zdefiniowaną i jasną ścieżkę kariery
    • stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych i egzaminów
    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
    • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
    • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
    • przyjazną atmosferę pracy

    Nasz proces rekrutacyjny

    Poznaj lepiej zespół

    Poszukiwana osoba dołączy do Działu Usług Księgowych, który świadczy usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz usługi kadrowo płacowe dla klientów KPMG. Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie administracji kadrowej klientów KPMG.

    KPMG Sp. z o.o., departament People&Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa ©2024 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone. Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.