Manager - IT Audit & Assurance

  • Model pracy

    hybrydowy

  • Lokalizacja
    Warszawa

    • Co najmniej 5-letnie doświadczenie (w przypadku stanowiska Manager) i 7 lat (w przypadku stanowiska Starszy Manager) w zakresie audytów IT, testów kontroli automatycznych, a także usług atestacyjnych zgodnych z ISAE 3000 i 3402;
    • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: Informatyka, Ekonomia, Audyt Wewnętrzny / IT;
    • Bardzo dobra organizacja pracy;
    • Umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołami projektowymi;
    • Umiejętność budowania relacji biznesowych z Klientami;
    • Zdolność do kreatywnego oraz nieszablonowego myślenia, rozwiązywania złożonych problemów, a także wykorzystywanie wiedzy teoretycznej w rozwiązywaniu skomplikowanych sytuacji projektowych;
    • Zrozumienie wpływu procesów biznesowych na sprawozdawczość finansową, zasad zarządzania ładem korporacyjnym i IT, funkcjonowania systemów kontroli wewnętrznej;
    • Motywacja i chęć do dalszego rozwoju;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (dodatkowy język jako atut);
    • Dobra znajomość pakietu MS Office.

    Dodatkowymi atutami będą:

    • Posiadanie certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, takich jak CISA, CIA, CRISC, CGEIT, COBIT, ISO/IEC 27001, ITIL Foundation (Kandydaci będący w trakcie zdobywania tych certyfikatów mogą liczyć na pomoc KPMG w realizacji tego celu).

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    • Nadzorowanie, a także przeprowadzanie projektów dotyczących:
      • audytów IT (systemy IT i procesy IT);
      • usług atestacyjnych (ISAE 3402, ISAE 3000, SOC
    • Przeprowadzanie audytów mających na celu zapewnienie zgodności z regulacjami;
    • Identyfikacja, projektowanie, wdrażanie oraz ocena mechanizmów kontrolnych (w tym mechanizmów automatycznych) w obszarze IT oraz obszarach biznesowych;
    • Analiza i testowanie kontroli automatycznych w tym interfejsów i przepływów danych pomiędzy systemami informatycznymi;
    • Dokumentacja wyników prac i raportowanie wyników zgodnie z ustalonym harmonogramem;
    • Uzgadnianie szczegółowego zakresu realizowanych projektów z klientami;
    • Budowanie trwałych relacji z klientami;
    • Wsparcie Zespołu w rozwoju istniejącego portfolio usług;
    • Zarządzanie zespołem konsultantów uwzględniające dbałość o rozwój zespołu.

    • Pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej
    • Udział w projektach realizowanych w skali międzynarodowej
    • Finansowanie kwalifikacji zawodowych
    • Stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
    • Szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • Wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • Program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • Program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
    • Pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
    • Prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
    • Udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności
    • Wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
    • Dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne
    • Prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach

    Zespół Assurance zajmuje się świadczeniem usług dotyczących audytów procesów IT, w tym m.in. audytów procesów biznesowych i sprawozdawczych, przeglądów i weryfikacji systemów informatycznych, analizy dużych zbiorów danych, a także projektowaniem, testowaniem i oceną środowiska kontrolnego w obszarach związanych z IT oraz w procesach biznesowych.