GBS and ServiceNow Senior Project Manager (Principal Consultant) - Shared Services and Outsourcing Consulting

  • Model pracy

    Hybrydowy

  • Lokalizacja
    Gdańsk

    • Minimum 7-letnie doświadczenie w pracy w sektorze SSC/GBS/BPO i w projektowaniu oraz wdrażaniu rozwiązań w zakresie centralizacji procesów
    • Doświadczenie w co najmniej jednej implementacji ServiceNow (mile widziany certyfikat poświadczający znajomość systemu)
    • Znajomość workflow w ServiceNow, systemu approvali, profilu użytkownika
    • Mile widziane doświadczenie techniczne w innym systemie ticketowym (np. Jira, Remedy, Zendesk)
    • Dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych (min. 50 % czasu pracy)
    • Wiedza funkcjonalna i techniczna (tj. możliwości i funkcjonalności systemu ServiceNow), a także znajomość procesów biznesowych, takich jak finanse, procurement, HR, globalny łańcuch dostaw, Master Data, kontroling lub procesy bankowe.)
    • Doświadczenie w tworzeniu user stories, dokumentacji, analizie biznesowo-systemowej, zbieraniu wymagań systemowych
    • Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów z klientem, umiejętność krytycznego spojrzenia na wymagania oraz nakierowania klienta na ewentualne rozwiązania
    • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (Power Point, Excel, Visio)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego biznesowego
    • Znajomość dodatkowych języków obcych będzie dodatkowym atutem
    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki finansowe, ekonomiczne,
    • Mile widziane doświadczenie:
      • w tworzeniu strategii i docelowego modelu operacyjnego oraz wdrożeniu centrów usług wspólnych lub optymalizacji istniejących
      • w realizacji projektów doradczych w zakresie tworzenia i reorganizacji centrów usług wspólnych, w tym działów finansowych, HR, globalnego łańcucha dostaw, Master Data, kontrolingowych i bankowych

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    • Tworzenie strategii i docelowego modelu operacyjnego dla centrów usług wspólnych oraz ich wdrażanie i optymalizacja
    • Praca w zespole projektowym klienta; zaangażowanie w projekty implementacji systemu ServiceNow (i innych systemów ticketingowych) w jednostkach SSC/GBS.
    • Realizacja projektów doradczych w zakresie tworzenia i reorganizacji centrów usług wspólnych, w tym działów finansowych, HR, globalnego łańcucha dostaw, Master Data, kontrolingowych i bankowych
    • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań w zakresie centralizacji procesów, w tym ich przenioszenie do centrów usług wspólnych
    • Analiza i wdrożenie działań w zakresie zwiększania efektywności organizacyjnej oraz redukcji kosztów przedsiębiorstw, w tym automatyzacji i robotyzacji procesów
    • Definiowanie zakresu i podejścia do realizacji prac projektowych oraz nadzór nad realizacją projektów
    • Opracowywanie nowych produktów i usług oraz udział w procesie sprzedażowym
    • Wsparcie merytoryczne dla innych konsultantów

    • Pracę hybrydową – Ty wybierasz, z jakiego miejsca pracujesz!
    • Stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
    • Szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • Wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • Program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • Program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
    • Pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
    • Prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
    • Udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności
    • Wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
    • Dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne
    • Prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach

    ​​Zespół Shared Services and Outsourcing Consulting wspiera przedsiębiorstwa prywatne oraz instytucje publiczne w procesie poszukiwania nowoczesnych rozwiązań. Kompleksowo zajmujemy się każdym etapem transformacji. Czekają tu na Ciebie projekty m.in. związane ze strategią centralizacji i outsourcingu funkcji biznesowych, modelami operacyjnymi oraz tworzeniem centrów usług wspólnych.