CEO Executive Assistant

  • Model pracy

    Stacjonarny

  • Lokalizacja
    Warszawa
  • Sprawdź nasze wymagania

    • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy w biurze Zarządu / z pracownikami C-level
    • swobodna komunikacja ustna i pisemna w języku angielskim
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • doświadczenie w tworzeniu treści oficjalnych oraz bardzo dobra znajomość zasad interpunkcji i gramatyki
    • umiejętności graficzne
    • podstawowe wiedza w zakresie analizy danych i zagadnień finansowych, wyszukiwania informacji, procedur lotniczych, procedur reklamacyjnych, obsługi LinkedIn, posługiwania się kwalifikowanym podpisem elektronicznym
    • dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy
    • umiejętności miękkie: poufność, dokładność, podzielność uwagi, samodzielność, umiejętność ustalania priorytetów, asertywność, umiejętność podejmowania szybkich decyzji, chęć budowania społeczności wewnątrzfirmowej, proaktywność, kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań, wysoka kultura osobista, otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    • zarządzanie kalendarzem CEO
    • organizacja podróży służbowych
    • obieg i archiwizacja dokumentów firmowych
    • bieżąca współpraca z biurami KPMG w regionie CEE i EMA
    • bieżąca współpraca ze wszystkimi działami KPMG w Polsce
    • organizacja posiedzeń Zarządu
    • współorganizacja konferencji wewnętrznych i spotkań ogólnofirmowych
    • rozliczanie dokumentów kosztowych
    • koordynacja pracy zespołu Recepcji i opieka nad przestrzenią konferencyjną
    • tworzenie i redagowanie treści oficjalnych, komunikacji wewnętrznej, artykułów, social media itp.
    • obsługa sprzętów AV
    • prowadzenie ogólnofirmowych zestawień, list dystrybucyjnych, schematów, zamówień cateringowych, artykułów biurowych i reprezentacyjnych, raportu jubileuszy, całorocznych procesów

    Zobacz, co mamy dla Ciebie

    • stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
    • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
    • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
    • flotę samochodową – Twój komfort jest dla nas ważny!
    • udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności
    • wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
    • dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne
    • prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach

    Nasz proces rekrutacyjny

    Poznaj lepiej zespół

    Biuro Zarządu to dwuosobowy zespół, współpracujący bezpośrednio z CEO, Partnerami, Dyrektorami oraz wszystkimi działami KPMG w Polsce a także z biurami w regionie CEE i EMA. Praca zespołu jest połączeniem zadań formalnych i kreatywnych, dlatego, mimo administracyjnego charakteru, jest bardzo różnorodna i wymaga wszechstronności oraz energicznego, pozytywnego podejścia.

    Aktualnie, poszukujemy osoby na stanowisko Executive Assistant do wsparcia zespołu w codziennych obowiązkach.

    ©2024 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.