Business Support Assistant - Deal Advisory Transaction Services

  • Lokalizacja
    Warszawa
  • Model pracy

    Hybrydowy

  • Sprawdź nasze wymagania

    • biegła znajomość pakietu programów Microsoft Office
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
    • elastyczność w działaniu i umiejętność pracy pod presją czasu
    • samodzielność i doskonałe umiejętności organizacyjne
    • obowiązkowość i zaangażowanie
    • umiejętność pracy w zespole
    • pozytywne nastawienie oraz motywacja do realizacji zadań
    • wysoka kultura osobista
    • mile widziane​ doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    • wystawianie faktur i monitorowanie płatności
    • wypełnianie procedur administracyjnych związanych z firmową polityką zarządzania ryzykiem
    • przygotowywanie prezentacji oraz formatowanie raportów merytorycznych
    • aktualizacja informacji w bazach danych
    • nadzór nad terminowym przepływem informacji oraz dokumentów
    • bieżące wsparcie Szefów Działu i zespołu merytorycznego (w tym m. in. umawianie spotkań, telekonferencji)
    • przygotowywanie i koordynacja pipeline’ów poszczególnych zespołów projektowych w ramach działu Doradztwa Transakcyjnego
    • inne prace administracyjne związane z funkcjonowaniem działu Doradztwa Transakcyjnego

    Zobacz, co mamy dla Ciebie

    • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
    • pracę przy międzynarodowych projektach wspierając zespoły naszych ekspertów
    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
    • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
    • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
    • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach

    Nasz proces rekrutacyjny

    Poznaj lepiej zespół

    Departament Deal Advisory skupia ekspertów KPMG, którzy specjalizują się w doradztwie finansowym i strategicznym dla klientów rozważających bądź przeprowadzających transakcje gospodarcze obejmujące sprzedaż, zakup bądź połączenie przedsiębiorstw, ich wycenę lub restrukturyzację finansową. Doradcy KPMG udzielają kompleksowego wsparcia na każdym etapie transakcji, dla strony kupującej lub sprzedającej.

    Zatrudniona osoba będzie odpowiadała za wsparcie Zespołu Deal Advisory Transaction Services w codziennej pracy.

    KPMG Sp. z o.o., departament People&Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa ©2024 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone. Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.