Associate/Senior Associate - Deal Advisory Strategy (Profil: strategia biznesowa, kreowanie wartości, analizy strategiczne)

  • Model pracy

    hybrydowy

  • Lokalizacja
    Warszawa
  • Sprawdź nasze wymagania

    • wykształcenie wyższe (BA, MA, PhD) - preferowane w dziedzinie ekonomii, finansów lub zarządzania
    • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w wiodącej firmie doradczej lub instytucji finansowej świadczącej podobne usługi w zakresie tworzenia strategii, planów rozwojowych, analiz rynkowych, corporate finance, transformacji biznesowych i optymalizacji
    • doświadczenie w tworzeniu modeli finansowych oraz posiadasz wiedzę z obszaru rachunkowości i ekonomii
    • wysoko rozwinięte zdolności analityczne, praktyczne umiejętności w pracy z danymi finansowymi, połączone z umiejętnością krytycznego myślenia w celu formułowania jasnych wniosków i rekomendacji
    • samodzielność w działaniu i dbałość o wysoką jakość świadczonych usług
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, otwartość na nowe wyzwania oraz realizację celów
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • płynna komunikacja w języku angielskim (min. na poziomie C1)

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    Zaangażowanie w projekty z zakresu tworzenia strategii, transformacji biznesowych oraz optymalizacji operacyjnych i finansowych dla największych polskich i międzynarodowych Grup Kapitałowych oraz przedsiębiorstw z różnych branż, w tym:

    • udział lub/i samodzielne prowadzenie projektów (pod nadzorem menedżera) z zakresu tworzenia strategii, transformacji biznesowych i optymalizacji operacyjnych i finansowych
    • samodzielne przygotowywanie analiz biznesowych takich jak: szczegółowe analizy finansów przedsiębiorstwa, rynku, klientów i konkurencji
    • opracowywanie rekomendacji dla najwyższego kierownictwa na podstawie dokładnej analizy trendów rynkowych, benchmarków branżowych i wiedzy ekspertów branżowych. Budowa hipotez, prognoz finansowych, tworzenie inicjatyw strategicznych
    • tworzenie dokumentów strategicznych i biznesowych (m.in. raportów, prezentacji, podsumowań zarządczych)
    • tworzenie modeli finansowych
    • koordynowanie pracy młodszych członków zespołu projektowego
    • prowadzenie spotkań i warsztatów strategicznych m.in. z zakresu zrozumienia celów organizacyjnych i inicjatyw, wyzwań i strategicznych priorytetów oraz tworzenia planów rozwojowych, pozycjonowania na rynku, strategii przedsiębiorstwa i optymalizacji biznesu
    • udział w procesach business development m.in. przygotowywaniu ofert usług doradczych dla potencjalnych klientów, procesie sprzedaży, rozwijaniu ofert i opracowywaniu nowych metodyk pracy i realizacji projektów

    Zobacz, co mamy dla Ciebie

    • konkurencyjne wynagrodzenie i premie uzależnione od wyników
    • praktyczne doświadczenie w codziennych operacjach przedsiębiorstw – współpracuj z Klientami w różnych środowiskach biznesowych
    • udział w globalnych projektach – miej realny wpływ na poprawę funkcjonowania oraz rozwój przedsiębiorstw
    • szybką i intensywną ścieżkę kariery – zdobywaj nowe umiejętności i korzystaj z rozległej sieci zawodowej
    • finansowanie kwalifikacji zawodowych – wesprzemy Cię w zdobywaniu kwalifikacji m.in. biegłego rewidenta, doradcy podatkowego, ACCA, CIMA, CFA, CIA
    • stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
    • udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności
    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
    • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
    • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
    • dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne

    Nasz proces rekrutacyjny

    Poznaj lepiej zespół

     Zespół Deal Advisory Strategy opracowuje innowacyjne strategie oraz definiuje cele biznesowe. Kompleksowo zajmujemy się rozwojem spółek, grup kapitałowych lub pojedynczych podmiotów przygotowując m.in. modele i inicjatywy strategiczne wraz z ich priorytetyzacją oraz planami wdrożenia. Czekają tu na Ciebie m.in. projekty związane z tworzeniem analiz biznesowych takich jak: szczegółowe analizy finansów przedsiębiorstwa, rynku, klientów i konkurencji.

    ©2024 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.