Alteryx Specialist - CEE Audit Innovations

  • Model pracy

    Hybrydowy

  • Lokalizacja
    Katowice
  • Sprawdź nasze wymagania

    • praktyczne doświadczenie i solidna znajomość narzędzi Alteryx, w tym przede wszystkim Alteryx Designer
    • doświadczenie w audycie finansowym (minimum 2 lata)
    • umiejętności analityczne
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego
    • bardzo dobra umiejętność komunikacji i współpracy
    • zdolność do pracy niezależnej i zarządzania wieloma zadaniami
    • zdolność do przekazywania wiedzy i konsolidacji najlepszych praktyk
    • umiejętność przystosowania się do pracy w hybrydowym środowisku (zdalnym/biurowym)

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    • tworzenie i zarządzanie flowami Alteryx dla regionalnych zleceń
    • wsparcie dla liderów Alteryx w różnych krajach regionu CEE
    • ułatwianie wymiany flowów Alteryx między krajami i liderami
    • konsolidacja wiedzy i najlepszych praktyk Alteryx w całym regionie
    • zapewnienie dedykowanego wsparcia i szkolenia dla lokalnych zespołów
    • usprawnienie procesów i procedur związanych z Alteryx

    Zobacz, co mamy dla Ciebie

    • hybrydowy model pracy
    • finansowanie kwalifikacji zawodowych
    • stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
    • udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności
    • atrakcyjny pakiet socjalny, w tym kartę Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bony okolicznościowe
    • przyjazną atmosferę pracy, w tym m.in. wyjazdy integracyjne i spotkania zespołowe
    • możliwość zaangażowania się w różnorodne formy wolontariatu pracowniczego oraz program grantowy wspierający zgłaszane przez pracowników inicjatywy

    Nasz proces rekrutacyjny

    Poznaj lepiej zespół

    Zespół Audit InnovAtions zajmuje się poszukiwaniem, realizacją oraz wdrażaniem nowych, innowacyjnych rozwiązań wspierających pracę audytorów KPMG w Polsce i w regionie Europy Centralnej i Wschodniej (CEE).

    W ramach Audytu na region CEE pomagamy zespołowi biznesowemu, aby ten mógł płynnie wspierać naszych klientów, używając najnowszych technologii.

    ©2024 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.