Skutecznie wyjaśniamy zawiłości prawa

W kancelarii stowarzyszonej z KPMG w Polsce świadczymy kompleksowe usługi prawne. Każdego dnia stawiamy czoła najbardziej złożonym aspektom świata biznesu. Prowadzimy obsługę transakcji zawieranych we wszystkich sektorach gospodarki i dostarczamy klientom innowacyjne, jak i praktyczne rozwiązania.

Nasz zespół to doświadczeni i wysoko wykwalifikowani prawnicy, z których większość posiada uprawnienia radcy prawnego. Uznaniem klientów cieszy się przyświecająca nam zasada nadawania klarownej i przystępnej formy zawiłym i niejasnym regulacjom prawnym.

Doradztwo prawne świadczymy w biurach w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Łodzi.

Pracujemy globalnie

Kancelaria D. Dobkowski jest aktywnym członkiem sieci zrzeszającej ponad 60 zagranicznych firm prawniczych stowarzyszonych z KPMG. Sieciowy charakter Kancelarii umożliwia realizację najbardziej skomplikowanych zleceń o charakterze międzynarodowym jak również wykorzystanie wiedzy i doświadczenia zagranicznych prawników dla celów doradztwa w niestandardowych projektach na rynku polskim. Nasi prawnicy podnoszą swoje kwalifikacje oraz poszerzają sieć kontaktów zawodowych poprzez uczestnictwo w programie wymiany pomiędzy członkami sieci KPMG Global Legal.

Wspieramy rozwój studentów prawa

Kancelaria prowadzi całoroczne praktyki zawodowe dla studentów V roku prawa. Z naszego doświadczenia wynika, iż trzymiesięczny staż pozwala praktykantowi najpełniej zapoznać się z wymogami stawianymi młodszym prawnikom, a kancelarii ocenić możliwości jego rozwoju. Odbycie praktyk niewątpliwie ułatwia podjęcie decyzji o wyborze ścieżki kariery po ukończeniu studiów.

Umożliwiamy rozwój zawodowy oraz doskonalenie wiedzy, nie tylko poprzez bieżącą pracę, ale również szkolenia specjalistyczne. Nie zapominamy o doskonaleniu umiejętności z zakresu osobistego rozwoju, czy kształtowaniu praktycznych umiejętności niezbędnych w pracy każdego prawnika.

Najlepsi praktykanci otrzymują ofertę stałego zatrudnienia w kancelarii.

Nasze oczekiwania: IV i V rok studiów • absolwenci kierunek prawo

Twoje cechy i umiejętności: bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym terminologii prawniczej) • zainteresowanie tematyką prawną • w przyszłości planujesz zdobyć uprawnienia radcy prawnego lub adwokata

Możliwości dla Ciebie: wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu kwalifikacji m.in. radcy prawnego i adwokata • szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz rozwijające wiedzę merytoryczną • rozwój kompetencji miękkich kursy języków obcych • e-learningi • współpraca z ciekawymi klientami w obszarze prawa • całoroczna rekrutacja

Proces rekrutacji
1. aplikacja online
2. testy: wiedzy z obszaru prawa, tłumaczenie tekstu biznesowego na język angielski
3. rozmowa kwalifikacyjna
4. opcjonalnie – druga rozmowa kwalifikacyjna

kontakt

jeśli masz pytania
napisz do nas!
kariera@kpmg.pl

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Zamknij