Hi KPMG – Holiday internship at KPMG

Czym jest program Hi KPMG?

Zacznij praktyki w wakacje i zostań z nami na dłużej!


Dołącz w wakacje na praktyki w KPMG i powiedz Hi nowym możliwościom!

Hi KPMG to program, dzięki któremu zdobędziesz doświadczenie w wybranym przez Ciebie obszarze. Dołącz do nas na minimum trzy miesiące lub dłużej, w zależności od działu. Po zakończeniu praktyk podsumujemy wspólnie spędzony czas i zastanowimy się nad dalszą ścieżką Twojej kariery.

Nie czekaj! Sprawdź aktualne oferty i aplikuj już dziś.

Aktualne oferty praktyk

Kto może aplikować?

Praktyki wakacyjne w KPMG

Studenci od III roku studiów oraz absolwenci

Praktyki wakacyjne w KPMG

Kandydaci spełnianiający oczekiwania
zawarte w wybranej ofercie praktyk

Praktyki wakacyjne w KPMG

Kandydaci otwarci na nowe wyzwania oraz
posiadający zdolność szybkiego uczenia się i analitycznego myślenia

W jakim dziale chcesz się rozwijać?

Audyt ogólny

Rozpocznij karierę w najlepszej firmie audytorskiej w Polsce

Naszym zadaniem jest zrozumieć czynniki i ryzyko związane z prowadzoną działalnością i otoczeniem rynkowym każdego przedsiębiorstwa. Wykonujemy badania sprawozdań finansowych i inne usługi poświadczające, których celem jest podniesienie wiarygodności informacji przygotowanych przez firmy, a przeznaczonych dla inwestorów, wierzycieli i zainteresowanych stron.

Doradztwo podatkowe

Łączymy wiedzę o podatkach z innowacyjną technologią

Dział doradztwa podatkowego liczy prawie 650 ekspertów. Doradzamy w rozwoju biznesu, zajmujemy się tworzeniem i wdrażaniem systemów wspierających procesy rozliczeń podatkowych. Pomagamy w kompleksowej ocenie skutków podatkowych, doradzamy w zakresie fuzji i przejęć, cen transferowych, podatków międzynarodowych, czy postępowań podatkowych i sądowych.

Financial Services

Na bank tworzymy jeden z najbardziej wyspecjalizowanych zespołów usług dla instytucji finansowych

Jako zespół audytorów i doradców specjalizujemy się w świadczeniu usług dla sektora finansowego. Badamy sprawozdania finansowe i wykonujemy inne usługi poświadczające, usługi aktuarialne i doradztwo księgowe. Doradzamy w zakresie zarządzania ryzykiem rynkowym, regulacyjnym i kredytowym oraz zajmujemy się strategicznym doradztwem w obszarze zarządzania i systemów IT.

Business Advisory

Innowacyjnie zmieniamy biznesy naszych klientów

Oferujemy usługi doradcze mające na celu poprawę efektywności funkcjonowania przedsiębiorstw oraz ich stabilny rozwój. Wspieramy klientów w rozwiązywaniu bieżących problemów dotyczących zarządzania na poziomie strategicznym i operacyjnym, pomagamy w przeprowadzaniu transakcji i restrukturyzacji, a także w opracowaniu właściwej ścieżki rozwoju m.in. w zakresie pozyskania inwestorów i finansowania

Deal Advisory

O transakcjach wiemy wszystko

Specjalizujemy się w doradztwie finansowym i strategicznym.

Pomagamy firmom, które przeprowadzają transakcje gospodarcze obejmujące sprzedaż, zakup lub połączenie przedsiębiorstw, ich wycenę albo restrukturyzację finansową. Udzielamy kompleksowego wsparcia na każdym etapie transakcji, dla strony kupującej lub sprzedającej. 

Usługi księgowe

Skrupulatnie rozliczamy każdy biznes

Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, zarządzaniem dokumentacją płacowo-kadrową oraz pilnujemy, aby wszelkie raporty i sprawozdania były wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Obsługujemy zarówno duże, międzynarodowe korporacje, jak i spółki z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Kancelaria prawnicza

Skutecznie wyjaśniamy zawiłości prawa

W kancelarii stowarzyszonej z KPMG w Polsce świadczymy kompleksowe usługi prawne. Prowadzimy obsługę transakcji zawieranych we wszystkich
sektorach gospodarki i dostarczamy klientom innowacyjne, jak i praktyczne rozwiązania. Zespół składa się z ponad 40 prawników posiadających uprawnienia radcy prawnego lub adwokata.

Działy wsparcia

Dbamy o sprawne funkcjonwanie firmy

Na co dzień zajmujemy się wsparciem wszystkich działów biznesowych w KPMG i przyczyniamy do sprawnego funkcjonowania naszej firmy. Możesz rozwijać się również w takich obszarach jak: marketing i business development, HR, finanse, IT, administracja, bezpieczeństwo informacji, kontroling finansowy oraz zarządzanie jakością i ryzykiem.

Poznaj historie naszych praktykantów – Adama, Julii i Janka

Cześć jestem Adam, swoją przygodę w Big 4 rozpocząłem od wakacyjnych praktyk w KPMG jako audytor i zostałem tu na dłużej. Aktualnie mija mi rok pracy, a ja nadal czuję taką samą ekscytację jak pierwszego dnia. Dzięki wakacyjnym praktykom mogłem sprawdzić swoje umiejętności i czy czuje się dobrze na tym stanowisku.
Ja? Zostałem. Teraz kolej na Ciebie, aby się sprawdzić!

Cześć! Nazywam się Julia i swoje praktyki w KPMG rozpoczęłam w połowie czerwca 2021 r. kończąc wtedy 4 rok studiów. Moje praktyki odbywały się z zespole Corporate Tax Advisory w dziale Doradztwa Podatkowego w Warszawie. Po 3 miesiącach praktyk otrzymałam ofertę pracy na stanowisku konsultanta. Praktyki w KPMG to świetna szansa na rozwój, naukę i poznanie firmy „od środka”. Pracując tu ciągle poznaję wielu wspaniałych ludzi, którzy przyczyniają się do dobrej atmosfery w pracy!

Cześć, mam na imię Julka. Jestem studentką 3 roku Zarządzania Finansami i Rachunkowości. Praktyki w KPMG zaczęłam w czerwcu 2021 r. w zespole Financial Services TAX i pracuje tu do dziś. Przychodząc do KPMG, nie miałam żadnego doświadczenia zawodowego, natomiast dzięki pomocy otrzymanej od zespołu, szybko się wdrożyłam, a letnie praktyki minęły mi bardzo przyjemnie. Pracując w KPMG wiele się nauczyłam i nawiązałam nowe kontakty. Z własnego doświadczenia, śmiało mogę powiedzieć, że warto spróbować swoich sił i wziąć udział w rekrutacji na praktyki wakacyjne.

Cześć, nazywam się Janek. Obecnie jestem pierwszorocznym pracownikiem w zespole Audytu Instytucji Finansowych. Wcześniej uczestniczyłem w praktykach wakacyjnych organizowanych przez KPMG. Moim zdaniem, największą korzyścią jaką odniosłem z uczestnictwa w praktykach był ogromny rozwój, nie tylko w zakresie posiadanej wiedzy, ale również umiejętności miękkich. Dodatkowym atutem była przyjemna atmosfera panująca w zespole. Szczerze mogę polecić praktyki wakacyjne jako punkt startowy dla wszystkich zainteresowanych karierą w branży audytorsko-doradczej.

Jak wygląda proces rekrutacji?

,,Większość praktykantów zostaje z nami na dłużej, co uważamy za nasz wspólny sukces.”

Magdalena Brach – HR Supervisor
w zespole Talent Acquisition

Etapy rekrutacji

Holiday Internship at KPMG - Praktyki wakacyjne w KPMG

Aplikacja do programu
wybierz ofertę dla siebie, wypełnij
formularz i dołącz swoje CV

Holiday Internship at KPMG - Praktyki wakacyjne w KPMG

Testy analityczne i językowe
testy składają się z części numerycznej, werbalnej,
psychologicznej i językowej

Holiday Internship at KPMG - Praktyki wakacyjne w KPMG

Rozmowa rekrutacyjna
po zdobyciu satysfakcjonujących wyników
z testów zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną

Holiday Internship at KPMG - Praktyki wakacyjne w KPMG

Witamy w zespole!
teraz czas na szkolenia
i poznanie Twojego zespołu

Dlaczego warto wziąć udział w programie?

Holiday Internship at KPMG

Mamy dla Ciebie płatne praktyki

Holiday Internship at KPMG

Buddy program to wsparcie
doświadczonego pracownika w zespole

Holiday Internship at KPMG - Praktyki wakacyjne w KPMG

Będziesz mieć możliwość sprawdzenia swojej
wiedzy teoretycznej w praktyce

Holiday Internship at KPMG

Otrzymasz dostęp do różnorodnych szkoleń
i wakacje pełne wyzwań

Nie czekaj, dołącz do programu Hi KPMG!

Masz pytania dotyczące programu?      
Napisz do nas:

Oliwia Sobocińska
koordynator programu
osobocinska@kpmg.pl